16.11.2015

11 листопада відбулось чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації

11 листопада відбулось чергове (вже четверте в цьому році) засідання громадської ради при районній державній адміністрації. В заході взяв участь голова райдержадміністрації Вадим Козачок.15 членів ГР із 19-ти та фахівці відділу комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Члени громадської ради розглянули низку питань: про роботу громадської ради при райдержадміністрації в 2015 році; про проведення благодійної акції зі збору коштів на виготовлення та встановлення у районному центрі пам'ятника військовослужбовцям, які загинули в зоні проведення АТО; про складання обов'язків голови громадської ради при при райдержадміністрації К.П.Бондатій; про забезпечення виконання в Кодимському районі Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

За результатами обговорення учасники зібрання ухвалили ряд рішень: роботу дорадчо-консультативного органу в поточному роц і визнати задовільною, акцію зі збору коштів на виготовлення та встановлення у районному центрі пам'ятника військовослужбовцям, які загинули в зоні проведення АТО, продовжити та активізувати. Члени ГР також задовольнили заяву Катерини Бондатій про складання нею обов'язків голови громадської ради з причини обрання депутатом районної ради, та відразу обрали нового очільника. Ним, за підтримки більшості присутніх членів громадської ради, став Валерій Панченко - представник районної профспілкової організації працівників споживчої кооперації; член ВО”Свобода”.

У своєму виступі на засіданні голова райдержадміністрації В.П.Козачок підкреслив: влада відкрита до діалогу та партнерства з інститутами громадянського суспільства, закликав членів громадської ради до співпраці, зокрема, і щодо виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. В цому питання (на думку голови РДА) членам ГР необхідно виявляти більше активності, послідовності та патріотизму, вносити коструктивні пропозиції щодо зміни топонімів, які пов'язані з радянським режимом, проводити у своїх організаціях та серед населення відповідну інформаційно-роз'яснювальну роботу.