20.03.2015

Відбулось перше засідання громадської ради

19 березня відбулось перше засідання громадської ради при районній державній адміністрації. В заході взяли участь 15 членів ГР із 19-ти та фахівці відділу комунікацій з громадськістю апарату РДА.

 Члени громадської ради розглянули два важливих питання: про затвердження положення про громадську раду при Кодимській райдержадміністрації та про створення постійних комісій громадської ради.

 Проект положення про громадську раду загалу представив та прокоментував начальник відділу  комунікацій з громадськістю апарату РДА В.В.Савіцький. Після обговорення проекту учасники засідання затвердили положення про ГР.

 

 Голова громадської ради при райдержадміністрації К.П.Бондатій запропонувала створити галузеві комісії з метою організації постійної діяльності та взаємодії ГР з органами влади в період між засіданнями консультативно-дорадчого органу.

 Члени схвально оцінили  ініцативу та після  тривалого обговорення деталей та внесення певних змін та доповнень (щодо кількісті комісій, їх назв, визначення напрямків діяльності та охоплення питань тощо) ухвалили рішення щодо створення 4-х комісій: 1) з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та у справах молоді; 2) з аграрної політики, земельних відносин, екології та водних об’єктів, мисливських угідь; 3) з питань бюджету, фінансово-економічної політики та власності, розвитку інфраструктури району; 4) з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, гласності, законності та правопорядку.

 

  Учасники засідання також затвердили попередній склад комісій та обрали їх керівників.  В цілому, зібрання пройшло в позитивній та діловій атмосфері, члени ГР порушили низку актуальних питань, які необхідно вивчити та обговорити на засіданнях органу. Це, зокрема, нагальна необхідність проведення реконструкції очисних споруд в місті, відсутність яких може призвести до техногенної та екологічної катастрофи;  питання збереження від несанкціонованих вирубувань лісових насаджень на теренах району та про долю майна колишніх військових частин (його збереження та можливість використання в перспективі).