18.02.2015

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при РДА

17 лютого відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при РДА. Члени ініціативної групи (Басько Людмила Андріївна - голова районної жіночої організації, Дяченко Микола Миколайович - голова районної профспілкової організації працівників науки і освіти,  Кучеренко Іван Якович  - голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу, голова районної організації Союз Чорнобиль України, Савіцький Віктор Францович - начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації) розглянули питання про відповідність поданих ІГС пакетів документів вимогам постанови КМУ від  3 листопада 2010 р. № 996 “Про       забезпечення    участі   громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

   За результатами розгляду було встановлено: пакети документів надали 19 іститутів громадянського суспільства. Двоє з них не подали копій документів про реєстрацію; до деяких також є певні зауваження (не має біографічної довідки, рішення про делегування, інформації про діяльність тощо).

  Членами ініціативної групи було вирішено: звернутись до керівників зазначених органівзацій з вимогою додати необхідні документи, а в разі невиконання вимоги на наступному засіданні розглянути питання про недопущення їх  до участі в установчих зборах.

   На засіданні деякі члени ініціативної групи висловили думку щодо доречності внесення певних змін до постанови КМУ № 996, зокрема,  такого змісту:

  “До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України на території   відповідної територіально-адміністративної одиниці (у нашому випадку - на території району) та які здійснюють активну діяльність не менше  року”.