06.05.2015

Засідання комісії громадської ради при Кодимській райдержадміністрації з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, гласності, законності та правопорядку

5 травня відбулося засідання комісії громадської ради при Кодимській райдержадміністрації з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, гласності, законності та правопорядку. 

 Члени комісії розглянули такі питання: про звернення ГР до   начальника ГУ МВС України в Одеській області  з клопотанням надати допомогу в розслідуванні низки резонансних справ в районі. Було, зокрема, узгоджено текст листа, остаточне рішення по даному питанню буде ухвалене на черговому засіданні громадської ради.

 “Комісари” обговорили також звернення в.о.міського голови Т.І.Бондар, в якому вона пропонує позбавити членства в ГР В.О.Склярука (представник регіональної громадської організації сприяння розвитку суспільства «Громадська Рада Північного Регіону») з причини того, що перебуваючи на посаді Кодимського міського голови він нібито порушував законодавство України, вчиняв корупційні діяння. В цьому питанні думки членів комісії розділились: одні (посилаючись на положення про ГР) доводили, що немає жодних підстав виключати В.О.Склярука зі складу ГР; інші заявляли: ми повинні обов'язково відреагувати, правопорушникам не місце в дорадчо-консультативному органі. Зрештою, було вирішено включити зазначене питання до порядку денного наступного засідання ГР з метою остаточного вирішення та (можливо) звернутись у компетентні органи за відповідними поясненнями.

   Учасники засідання розглянули лист підприємця, члена ГР М.Шепелі, який пропонує провести перевірку діяльності КП “Титан” щодо збереження та ефективного використання  підприємством  майна колишніх військових частин. Члени комісії визначили: проведення перевірок не входить до кола повноважень ГР, а тому лист потрібно направити до РДА, яка (в свою чергу) може ініціювати проведення ревізії господарської діяльності КП.