16.06.2015

ЗВЕРНЕННЯ громадської ради при районній державній адміністрації до мешканців Кодимського району

Шановні земляки!

  Вже більше року країна перебуває в стані  неоголошеної, але справжньої війни, яка сьогодні  цинічно та підступно ведеться  проти  нашої Вітчизни.

 Щодня ми з тривогою чекаємо випусків новин: поки що, на жаль, не припиняються бойові дії, гинуть люди, нищиться інфраструктура, калічаться людські долі.

 

   В цій важкій ситуації ми не повинні залишатись осторонь та надавати посильну допомогу нашим захисникам. Тим, хто сьогодні, ризикуючи життям, мужньо боронить Україну від підступного ворога.

 Не менш важливо й вшанувати та зберегти пам'ять про тих земляків, які віддали життя за свободу та незалежність  нашої держави. Адже недаремно кажуть: у народа, який не пам'ятає і не шанує свою історію, не має  майбутнього.

  На останньому засіданні громадської ради при Кодимській районній державній адміністрації було одноголосно ухвалене рішення щодо проведення благодійної акції зі збору коштів на  виготовлення та встановлення у районному центрі пам'ятника нашим землякам, військовослужбовцям, які загинули в зоні проведення АТО.

 

 Переконані, що й всі мешканці Кодими і району повинні підтримати зазначену ініціативу та зробити свій посильний внесок у шляхетну справу вшанування пам'яті та увічнення  подвигу загиблих бійців.

 Закликаємо представників громадських та партійних організації, волонтерів, активістів, всіх небайдужих громадян долучитись до  участі у благодійній акції.

   Гроші можна переказати на рахунок  Ф.Одеського обласного управління АТ «ОЩАДБАНК», № 10015/0395 м.Кодима вул.Крівенцова 2, відкрито  р/р 26004300031042, МФО 328845; код 09328601. Отримувач – Кодимська районна організація ветеранів України.

    Призначення платежу:  на будівництво пам'ятника військовослужбовцям, які загинули в зоні проведення АТО.

  Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 0973458027.