15.03.2017

Громадська рада при райдержадміністрації - в дії

15 березня члени громадської ради при райдержадміністрації відповідно до порядку денного обирали голів постійнодіючих 4-х комісій, кількість яких визначили на минулому засіданні.

Комісії очолили: з питань соціального захисту, охорони здоров'я, освіти і культури, спорту та молодіжної політики - Т. Сіряк (Районна організація профспілки працівників освіти та науки України); з аграрної політики та земельних відносин – Д. Скорик (ГО “Асоціація селян-виробників”); з питань бюджету, фінансово- економічної політики та власності, розвитку інфраструктури району – В. Панченко (Районна профспілкова організація працівників споживчої кооперації); з питань розвитку громадянського суспільства, гласності, законності та правопорядку – В. Лукашевич (Релігійна громада Святого Архістратига Божого Міхаїла Української православної церкви Київського патріархату). Також обрано 7 членів президії.

До плану роботи громадської ради внесені низка важливих питань життєдіяльності району: медичного обслуговування населення у світлі проведення медичної реформи, соціального захисту населення, земельні питання, благоустрій територій, зокрема, міського кладовища, проблема безпритульних собак в місті тощо.

План не остаточний. Члени ГР ще в комісіях обговорять, визначать пріоритетні напрямки та нададуть свої пропозиції – в площині можливостей та повноважень дорадчо-консультативного органу.