17.03.2017

ПРОТОКОЛ № 3 засідання громадської ради при Кодимській районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ 3

засідання громадської ради при Кодимській

районній державній адміністрації

 

15 березня 2017 р. Місце проведення:

м. Кодима,

Кодимська райдержадміністрація

зал засідань

Час проведення: 14.00

 

Присутні: голова громадської ради при Кодимській райдержадміністрації В. В. Панченко; члени ГР.

Відсутні з поважних причин: К. П. Бондатій.

Запрошені: голова РДА В. П. Козачок, начальник відділу комунікацій з громадськістю В. Ф. Савіцький, головний спеціаліст відділу О. О. Охріменко.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про обрання голів постійнодіючих комісій громадської ради при Кодимській

районній державній адміністрації

2. Різне.

СЛУХАЛИ: по першому питанню порядку денного – голову ГР Г.СЯрославську, яка запропонувала обрати голів комісій: з питань соціального захисту, охорони здоров'я, освіти і культури, спорту та молодіжної політики - Т. Сіряк (Районна організація профспілки працівників освіти та науки України); з аграрної політики та земельних відносин – Д. Скорик (ГО “Асоціація селян-виробників”); з питань бюджету, фінансово- економічної політики та власності, розвитку інфраструктури району – В. Панченко (Районна профспілкова організація працівників споживчої кооперації); з питань розвитку громадянського суспільства, гласності, законності та правопорядку – В. Лукашевич (Релігійна громада Святого Архістратига Божого Міхаїла Української православної церкви Київського патріархату).

ВИСТУПИЛИ:

М. А. Кондратьєв, який запропонував підтримати та обрати зазначених кандидатів.

О. М. Гончаров, який запропонував через ЗМІ довести до громадськості повідомлення про формування керівництва громадської ради при Кодимській районній державній адміністрації, іншу інформацію про діяльність ГР.

УХВАЛИЛИ:

1. Після голосування (одноголосно) керівників постійних комісій: з питань соціального захисту, охорони здоров'я, освіти і культури, спорту та молодіжної політики - Т. Сіряк (Районна організація профспілки працівників освіти та науки України); з аграрної політики та земельних відносин – Д. Скорик (ГО “Асоціація селян-виробників”); з питань бюджету, фінансово- економічної політики та власності, розвитку інфраструктури району – В. Панченко (Районна профспілкова організація працівників споживчої кооперації); з питань розвитку громадянського суспільства, гласності, законності та правопорядку – В. Лукашевич (Релігійна громада Святого Архістратига Божого Міхаїла Української православної церкви Київського патріархату).

 

Різне.

СЛУХАЛИ: голову ГР Г.СЯрославську, яка зазначила, що до плану роботи громадської ради внесені низка важливих питань життєдіяльності району: медичного обслуговування населення у світлі проведення медичної реформи, соціального захисту населення, земельні питання, благоустрій територій, зокрема, міського кладовища, проблема безпритульних собак в місті тощо.

План не остаточний. Члени ГР ще в комісіях обговорять, визначать пріоритетні напрямки та нададуть свої пропозиції – в площині можливостей та повноважень дорадчо-консультативного органу.

Голова громадської ради В. В. Панченко

Секретар громадської ради Т.О. Березовська