28.02.2017

ПРОТОКОЛ № 1 установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Кодимській райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ

установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Кодимській райдержадміністрації

 

Дата проведення: 28 лютого 2017 р.

Час проведення: 14.00

Місце проведення: зал засідань РДА

 

Присутні: представники ІГС, допущені ІГ до участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Кодимській райдержадміністрації, працівники відділу комунікацій апарату РДА — всього 26 осіб.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Інформація ініціативної групи про проведену роботу з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при районній державній адміністрації.

 2. Звіт про діяльність громадської ради 2015 - 2017рр. 

3. Обрання робочих органів установчих зборів (головуючого, лічильної комісії та секретаря). 

4. Обрання громадської ради при районній державній адміністрації.

   

СЛУХАЛИ: по першому питанню голову ініціативної групи М.А. Кондратьєва, який відкрив засідання, оголосив порядок денний (основне питання: обговорення та затвердження нового складу громадської ради при райдержадміністрації) проінформував присутніх про роботу з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради. Проінформував про проведену роботу з підготовки установчих зборів.

Відповідно до вимог Постанови №996 за погодженням з громадською радою попереднього скликання   було затверджено склад ініціативної групи з формування нового складу ГР. До складу групи ввійшли представники ГО та райдержадміністрації:

 

1. Березовська Тетяна Олександрівна - представник профспілкової організації працівників культури, член організації, секретар ініціативної групи.

2. Бобельчук Юрій Миколайович - представник громадської організації «Центр соціальної та трудової реабілітації інвалідів «Віра в майбутнє».

4. Гончаров Олександр Володимирович - представник Кодимської районної народної громадської ради.

5. Кондратьєв Микола Анатолійович - представник профспілкової організації працівників МП «Труд», голова ініціативної групи.

6. Панченко Валерій Валерійович - представник профспілкової організації працівників споживчої кооперації.

7. Савіцький Віктор Францович - начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

25 січня повідомлення ІГ про початок та терміни прийому документів від ІГС було розміщено на веб-сайті РДА у розділі “Новини” з посиланням на розділ сайту “Громадська рада”, в якому розміщені більш докладні матеріали з цього питання: інформація ініціативної групи, нормативно-правовові документи, вимоги до ІГС, зразки документів, відповіді на найбільш поширені питання тощо.

 Аналогічне оголошення було опубліковане в газеті “Вісті Кодимщини” та на сторінці відділу комунікацій РДА в Фейсбуці.

Таким чином, прийом документів здійснювався ініціативною групою  по 28 січня включно. За цей час документи подали 21 ІГС (в тому числі: громадські, профспілкові, благодійні, ветеранські, релігійні, об'єднання людей з особливими потребами, мисливців, аграріїв тощо).

Протягом періоду прийому документів було проведено 3 засідання ініціативної групи:

 За результатами розгляду було встановлено: до деяких є певні зауваження (не має біографічної довідки, рішення про делегування, інформації про діяльність тощо); 3 було відмовлено.

Членами ініціативної групи було(за 15 днів) вирішено: звернутись до керівників організацій з вимогою додати необхідні документи, а в разі невиконання вимоги на наступному засіданні розглянути питання про недопущення їх до участі в установчих зборах).

24 лютого (розглянули організаційні питання проведення установчих зборів: затвердили список учасників, порядок денний, час та місце проведення тощо.


УХВАЛИЛИ: інформацію голову ініціативної групи М.А. Кондратьєва взяти до відома.

СЛУХАЛИ:

по другому питанню порядку денного голову громадської ради попереднього складу В.В.Панченко. Він проінформував загал про роботу ГР в 2015 -2016 рр., відзначив що, хоча по суті історія громадських рад розпочалась з 2004 року (обов’язкове створення громадських рад при органах виконавчої влади було передбачене Указом Президента України від 31.07.2004 р. № 854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»), діяльність ГР при райдержадміністрації суттєво акттвізувалась лише в 2015-2016 роках; звернув увагу учасників зібрання на те, що: в лютому 2017 році закінчуються повноваження громадської ради при Кодимській районній державній адміністрації, яка була створена у 2015 році. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996” підготовчу роботу з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при Кодимській районній державній адміністрації здійснює ініціативна група, яка створюється за погодженням з членами громадської ради минулого скликання.

Ще в грудні минулого року (більш ніж за 60 днів до закінчення терміну повноважень діючої ГР) райдержадміністрація звернулась до ІГС та членів діючої ГР з пропозицією надавати кандидатури до ініціативної групи, проте (можливо — через новорічні та різдвяні свята) особливої активності вони не виявили: про готовність працювати в ІГ заявив представник лише однієї організації.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 996 ініціативна група все ж  була створенна на засіданні ГР  та провела всю необхідну підготовчу роботу.

 

УХВАЛИЛИ: інформацію голови ГР попереднього скликання В.В.Панченка взяти до відома.

СЛУХАЛИ: по третьому питанню голову ініціативної групи М.А. Кондратьєва, який запропонував обрати до лічильної комісії В. В. Панченка, Т.А.Сіряк , Ю. М. Бобельчука.

 

УХВАЛИЛИ:

1. Після голосування (одноголосно) затвердити склад лічильної комісії у кількості 3 осіб: В. В. Панченко, Т.А.Сіряк , Ю. М. Бобельчук.

 

СЛУХАЛИ: по четвертому питанню питанню голову ініціативної групи М.А. Кондратьєва, який зачитав список делегованих на УЗ членів ІГСід імені ініціативної групи пропонується включити до складу громадської ради всіх присутніх на установчих зборах делегатів від об'єднань громадян, які подали відповідні заяви та документи.

Ті особи, які подали документи на участь у зборах, але не з’явилися на них або не зареєструвалися, не можуть бути членами громадської ради. Таким чином до складу громадської ради пропонується 21особа) та запропонував проголосувати за таку пропозицію.

 

УХВАЛИЛИ: за результатами голосування (одноголосно) обрали громадську (2017-2018 рр.) раду при державній адміністрації у складі 21 осіби: Згідно голосування, до неї ввійшли всі делеговані кандидати: В.А. Андреєв – делегувала районна організація ветеранів; Т.О. Березовська – профспілка працівників культури; Ю.М.Бобельчук – ГО «Центр соціальної та трудової реабілітації інвалідів «Віра в майбутнє»; А.І. Волошин – первинна профспілкова організація КУ «Кодимська ЦРЛ»; О.В.Гончаров – районна народна громадська рада; О.В.Драгомаз – районна організація інвалідів Одеської обласної організації інвалідів ВО інвалідів «Союз організацій інвалідів України»; М.А.Кондратьєв – профспілкова організація працівників МП «Труд»;Т.М. Константинова – профспілка працівників ТОВ «АФ «Кодима»;Ю.П. Кострицький – рада сільгосптоваровиробників району; В.В.Лукашевич – релігійна громада Святого Архістратига Божого Міхаїла Української православної церкви Київського патріархату; В.С. Мегіс – районна профспілкова організація працівників державних установ; О.А.Мелешко – «Регіональна ГО сприяння розвитку суспільства «Громадська рада північного регіону»; М.А. Паниченко – голова ГО «Районна спілки воїнів-учасників АТО, інвалідів війни та членів сімей загиблих військовослужбовців Кодимського району»; В.В.Панченко – районна профспілкова організація працівників споживчої кооперації; Т.А.Сіряк – організація профспілки працівників освіти та науки України; Д.В. Скорик – ГО «Асоціація селян-виробників»; І.А.Слідянський – ГО «Загнітківський пролісок»; Г.Ф.Худинець – «Релігійна громада Свято-Хрестовоздвиженської церкви Балтської Єпархії Української православної церкви м.Кодима Кодимського району Одеської област»; І.М. Момотливий – ГО «Кодимські мисливці»; О.М. Штурмак – районна громадська організація «Союз Чорнобиль України»; Г.С. Ярославська – ГО «Колимська районна жіноча організація».

   

Головуючий М. А. Кондратьєв

 

Секретар Т. О. Березовська