03.03.2018

Протокол засідання громадської ради № 4 від 21 лютого 2018 року

Протокол засідання громадської ради
 Дата проведення: 21 лютого 2018 р. Час проведення: 10:00 Місце проведення: СОУП ЦРБ
Присутні: члени громадської ради при Кодимській РДА – 15 осіб
Відсутні: члени громадської ради – 6 осіб (з поважних причин – 6).
Запрошені: голова РДА Вадим Козачок, 
 в.о. головного лікаря КП “Кодимська ЦРЛ” Сергій Дарієнко, 
 в.о. головного лікаря КП "Кодимський районний центр первинної медико-анітарної допомоги" Оксана Алтухова,
 представники профспілкової організації Кодимської ЦРЛ,                     				   лікарі Олена Сухонос та Ольга Шевчук
Порядок денний:

   1.Медична реформа: особливості впровадження в найближчій перспективі.

 Інформує: Козачок В.П. - голова РДА
 
2. Про делегування членів ГР при Кодимській РДА для роботи у конкурсній комісії по проведенню конкурсу на зайняття посад керівників КП охорони здоровя. 
Інформує: Ярославська Г.С. – голова ГР
3. Різне.
Голосували порядок денний та регламент: “за” – 15, “проти” – 0, “утримались” – 0.
 
Слухали:
1. Козачок В.П. - про особливості впровадження медичної реформи в Кодимському районі. Зокрема, що Кодимщина увійде до складу Балтського госпітального округу. Відповідно до концепції медичної реформи первинну допомогу громадяни будуть отримувати на місцях, а вузькоспеціалізоване лікування за окремими напрямками надаватиметься в госпітальному окрузі. Створено раду госпітального округу до якої входять 5 делегатів від Кодимського району. В районні планується створити три відділення: відділення медицини невідкладних станів, багатофункціональний стаціонар для надання медичної допомоги другого рівня та госпітальне інфекційне відділення. На обласному рівні розглядається питання щодо збереження пологового відділення
Виступили та внесли пропозиції:
- збереження в районі діагностично-консультативного відділення – О.В.Сухонос;
- про необхідність збереження пологового відділення, структуру та штатний розклад новостворених відділень, шляхи вирішення кадрового питання, про проведення медичними працівниками профілактичної роботи з населенням, укладання угод з сімейними лікарями, про вирішення проблеми транспортного сполучення з госпітальним округом у м. Балта, про те як вплине на реформування галузі процес децентралізації та можливе створення ОТГ тощо – Волошин А.І., Гончаров О.В., Кондратьєв М.А., Мелешко О., Бобельчук Ю., Алтухова О.О., Шевчук О.В., Дарієнко С.І.
   
Слухали:
2. Ярославську Г.С. – про делегування членів ГР при Кодимській РДА для роботи у конкурсній комісії по проведенню конкурсу на зайняття посад керівників КП охорони здоровя 
Виступили: Ярославська Г.С., Волошин А.І., Гончаров О.В., Кондратьєв М.А., Мелешко О. – після обговорення кандидатур та голосування, вирішили делегували Юрія Кострицького та Юрія Бобельчука до конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я.
Слухали:
 
3. Ярославську Г.С.- про збір коштів на медичне обладнання та продовження збору коштів на меморіал борцям за свободу і незалежність України
Виступили: Дарієнко С.І., щодо збору коштів на вертикалізатор (пристрій, що використовується для профілактики та пом'якшення прояву негативних фізіологічних та психологічних наслідків тривалий перебування в положенні сидячи і лежачи). 
Вирішили:
1. Підтримати пропозицію лікаря О.В. Сухонос щодо доцільності збереження в районі діагностично-консультативного відділення.
 
2. Делегували Юрія Кострицького та Юрія Бобельчука до конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я.
 
Голосували: “за” – 15, “проти” – 0, “утримались” – 0.
Голова громадської ради      Г. Ярославська