24.02.2017

СПИСОК учасників установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Кодимській районній державні адміністрації

 

з/п

ПІП

Назва ІГС

1

Андреєв

Володимир Арсенійович

Кодимська районна організації ветеранів

2

Березовська

Тетяна Олександрівна

 

Районна профспілкова організація працівників культури

3

Бобельчук

Юрій Миколайович

Громадська організація «Центр соціальної та трудової реабілітації інвалідів «Віра в майбутнє»

4

Волошин

Анатолій Іванович

Первинна профспілкова організація КУ “Кодимська ЦРЛ”

5

Гончаров

Олександр Володимирович

Кодимська районна народна громадська рада

6

Драгомаз

Олександра Володимирівна

Кодимська районна організація інвалідів Одеської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України”

7

Кондратьєв

Микола Анатолійович

Профспілкова організація працівників МП «Труд»

8

Константинова

Тетяна Миколаївна

Профспілка працівників ТОВ АФ “Кодима”

9

Кострицький

Юрій Петрович

Рада сільськогосподарських товаровиробників Кодимського району

10

Лукашевич

Віктор Васильович

Релігійна громада Святого Архістратига Божого Міхаїла Української православної церкви Київського патріархату

11

Мегіс

Вадим Сергійович

Кодимська районна профспілкова організація працівників державних установ

12

Мелешко

Олександр Анатолійович

“Регіональна громадська організація сприяння розвитку суспільства “Громадська рада північного регіону”

13

Паниченко

Микола Анатолійович

Голова ГО Районна спілки воїнів учасників Антитерористичної операції, інвалідів війни та членів сімей загиблих військовослужбовців Кодимського району

14

Панченко

Валерій Валерійович

Районна профспілкова організація працівників споживчої кооперації

15

Сіряк

Тетяна Арсеніївна

Районна організація профспілки працівників освіти та науки України

16

Скорик

Дмитро Валерійович

ГО “Асоціація селян-виробників”

17

Слідянський

Іван Антонович

ГО “Загнітківський пролісок”

18

Худинець

Георгій Федорович

“Релігійна громада Свято-Хрестовоздвиженської церкви Балтської Єпархії Української православної церкви м. Кодима Кодимського району Одеської області”

19

Момотливий

Ігор Миколайович



 

Громадська організація

«Кодимські мисливці»

20

Штурмак

Олександр Миколайович

Кодимська районна громадська організація «Союз Чорнобиль України»

21

Ярославська

Галина Степанівна

ГО “Кодимська районна жіноча організація”