07.03.2014

Про доступ до публічної інформації

Для забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» Президентом України 05 травня 2011 року  виданий Указ № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

 

            Відповідно до  ст.2 зазначеного Указу Президента України функціональні обов’язки по його виконанню покладено  на загальний відділ апарату райдержадміністрації.

         

Для забезпечення прозорості та відкритості в роботі Кодимської районної державної адміністрації та реалізації прав громадян на доступ до публічної інформації на сторінках веб-сайту райдержадміністрації розміщується інформація по роботі райдержадміністрації. Оновлення сторінок  здійснюється постійно.

         

З метою припинення зайвого листування та найшвидшого розгляду запитів громадян районна державна адміністрація пропонує для оформлення   відповідної форми запиту (форми 1,2,3 додаються)  попередньо ознайомитися на веб-сайті райдержадміністрації з положеннями про управління та відділи райдержадміністрації, які є юридичними особами і розпорядниками відповідної інформації. Згідно з компетенцією та законодавством тільки профільні управління та відділи можуть надавати інформації, якими вони володіють.

 

Контактні телефони для отримання довідок щодо одержання і заповнення запитів на інформацію:

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Контактні телефони

Смалій

Людмила Станіславівна

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації

2-63-66

Буренко

Людмила Леонтіївна

Заступник керівника апарату, начальник організаційно-кадрового відділу апарату райдержадміністрації

2-62-77

Хмельовська

Лідія Михайлівна

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

2-60-45

2-66-89