07.03.2014

"Про організацію виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації".

УКРАЇНА 

Кодимська районна державна адміністрація

 

 

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.07.11                                                                                                                                                                                                430/А-2011

 

 

Про внесення доповнень до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.06.2011 року № 337/А-2011 “Про організацію виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

 

 

 

     Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” та Постанови Кабінету України від 25 травня 2011 року № 583  “Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”, з метою створення механізмів реалізації права кожного громадянина на доступ до публічної інформації:

          1. Доповнити пункт 7 розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.06.2011 року № 337/А-2011 “Про організацію виконання

Закону України “Про доступ до публічної інформації”абзацами такого змісту:

“Установити, що Кодимська районна державна адміністрація є розпорядником інформації, яка створена в процесі здійснення Кодимською адміністрацією своїх повноважень та яка перебуває у володінні райдержадміністрації.

          Кодимська районна державна адміністрація не є розпорядником інформації інших державних органів України, органів влади інших установ, організацій.

          Кодимська районна державна адміністрація не є розпорядником інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб”.

       2. Контроль за виконанням даного розпорядженням покласти на керівника апарату  Щербака В.В.    

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                          С.В.Огінський