03.02.2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ У СІЧНІ МІСЯЦІ 2020 РОКУ

За січень 2020 року Центром надано 650 адміністративних послуг,а саме: послуг із земельних питань(390в т.ч. в режимі онлайн), державної реєстрації нерухомого майна та іншого речового права (200), державної реєстрації бізнесу 42 (створення,зміни,припинення), надання дозволів, висновків, декларацій та архітектурних питань (10), міграційні питання 8 (вклеювання фото до паспортів громадянина України.

На обліку у Кодимському районі знаходиться 817 фізичних осіб-підприємців та 362 юридичних осіб. За 2019 рік зареєстровано 13 ФОП, та 1 юридичну осібу (Фермерське господарство).

На базі ЦНАПу за принципом “єдиного вікна” – проводить роботу Мобільний сервісний центр МВС, який здійснив 31.01.2020 року прийом 11 жителів м. Кодима, із 15 громадян які звернулись за послугами -8чоловік зареєстрували транспортні засоби та замінили водійські посвідчення.

У ЦНАПі працює термінал (розрахунок готівкою) безпосередньо у приміщенні ЦНАП,так відвідувачі мають змогу проводити оплату за надання адміністративних послуг, проводити сервісні та комунальні платежі, здійснювати поповнення рахунків та карток. Також, додатково встановлено POS-термінал, тож власники банківських карток платіжних систем мають змогу оплатити адміністративний збір при отриманні послуг з карток , що зменшує час для відвідування

. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» , інших нормативно – правових актів для зручності громадян ЦНАП продовжує працювати кожну суботу з 8.00 до 16.00 по прийому документів на вклеювання фото при досягненні 25-ти, 45-ти річного віку та прийому та видачі результатів інших адміністративних послуг.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!

 

Начальник відділу

Н.Деревніна