09.06.2016

Перелік платних та безоплатних послуг, які надаються Кодимським ЦНАП

Безоплатні послуги через Цнап

1. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Строк надання – три робочих дні.

2. Відомості з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

Строк наданнядо 30 календарних днів.

3. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з вдачею витягу.

Строк надання – розгляд повідомлення про виявлення технічної помилки здійснюється Державним кадастровим реєстратором у день надходження такого повідомлення.

4. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Строк надання – у строк, що не перевищує 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги.

5. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

Строк надання – протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви заявникові надається довідка про наявність та розмір земельної частки (паю), довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) або вмотивована відмова в її наданні.

6. Внесення відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.

Строк надання  - у строк, що не перевищує 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги.

7. Внесення відомостей до Державного земельного кадастру (змін до них) про земельну ділянку.

Строк надання –у строк, що не перевищує 14 робочих днів з дня отримання відповідних документів.

8. Внесення відомостей до Державного земельного кадастру (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу.

Строк надання – протягом 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги.

9. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

Строк надання – протягом 14 календарних днів з дня реєстрації заяви про надання послуги.

10. Державна реєстрація обмеження у використанні земель з видачею витягу.

Строк надання – протягом 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги.

11. Видача довідки із звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

Строк надання – до 14 календарних днів

 

Платні послуги через Цнап

 

1. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Строк надання – витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видається заявнику в день надходження відповідної заяви.

Розмір плати – 0,05 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

2. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць.

Строк надання – протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги.

Розмір плати – 0,06 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

3.  Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку про обмеження у використанні земель.

Строк надання – протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги.

Розмір плати – 0,055 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

4. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

Строк надання – протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги

Розмір плати – 0,06 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.


5. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.

Строк надання -протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги

Розмір плати – 0,03 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.