Телефонний довідник Кодимської районної державної адміністрації

СПИСОК

державних службовців Кодимської райдержадміністрації

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Номери телефонів: домашній, мобільний, робочий

Адреса розміщення і номер службового кабінету

Апарат райдержадміністрації

Керівництво райдержадміністрації

Гладенький

Геннадій Митрофанович

голова райдержадміністрації

роб.2-66-33

моб.

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб. 1

Косаренко

Олег Анатолійович

перший заступник голови

роб.2-69-33

моб.068-83-71-747

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб. 5

Вакансія

заступник голови

роб. 2-68-48

 

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.11

Гоцул

Наталія Іванівна

керівник апарату

дом.2-50-75

роб. 2-60-56

моб.097-269-92-32

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.20

Відділ управління персоналом

Другова

Тетяна Іванівна

начальник відділу

дом. 2-54-57

роб. 2-62-77

моб. 067-15-35-447

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.9

Кудла

Ганна Олександрівна

головний спеціаліст

дом. 2-19-03

роб. 2-18-92

моб. 098-96-94-286

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.9

Недбас

Алла Володимирівна

 

головний спеціаліст

дом. 2-63-20

роб. 2-18-92

моб. 096-46-90-648

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.9

Відділ діловодства та контролю

Смалій

Людмила Станіславівна

начальник відділу

дом.2-53-96

роб. 2-63-66

моб. 097-741-44-53

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.15

Кезик

Лариса Миколаївна (догляд за дитиною до 3-х років)

головний спеціаліст

дом. 2-55-16

роб. 2-18-92

моб. 097-866-81-95

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.9

Ковальчук Марина Борисівна

головний спеціаліст

Дом. 2-13-53

роб. 2-63-66

моб. 068-047-76-32

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.3

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Крисько

Людмила Андріївна

начальник відділу

роб.2-64-30

дом. 2-50-61

моб. 098-72-91-529

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.19

Феденкова

Альона Петрівна

головний спеціаліст

роб.2-64-30

дом. 2-61-68

моб. 098-220-30-75

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.19

Міщенко

Василь Іванович

водій

моб. 097-345-80-82

 

Онуфрієнко

Ніна Андріївна

кур’єр

дом.2-67-84

моб. 095-760-06-12

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Хмельовська

Лідія Михайлівна

начальник відділу

роб. 2-60-45

роб. 2-66-89

моб. 097-964-87-76

д.2-18-37

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.13

Рязанцева

Лариса Миколаївна

головний спеціаліст

дом. 2-14-24

роб. 2-60-45

моб. 096-635-76-89

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.13

Тихоненко

Ірина Анатоліївна

(відпустка по догляду за дитиною)

головний спеціаліст

дом. 2-17-70

моб 098-335-82-12

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.13

Відділ комунікацій з громадськістю 2-61-96

Савіцький

Віктор Францович

начальник відділу

дом.2-55-94

роб. 2-61-96

моб.097-81-39-192

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.32

Охріменко

Олена Олександрівна

головний спеціаліст

роб.2-61-96

моб. 097-371-34-80

050-525-63-36

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.32

Дерменжі

Галина Григорівна

головний спеціаліст

дом. 2-57-62

роб. 2-68-32

097-976-66-47

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб. 3

 

Вакансія

головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи

роб. 2-61-95

 

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,

каб.33

 

Олійник Світлана Анатоліївна

головний спеціаліст - юрисконсульт

Роб. 2-63-04

моб. 097-787-02-79

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,

каб.36

 

Відділ надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

Деревніна

Неля Миколаївна

начальник відділу

дом. 2-51-46

роб. 2-66-98

моб. 093-635-62-60

м.Кодима,

вул. Соборна, 88

Цвігун

Надій Петрівна

адміністратор

дом.2-65-58

моб.096-727-38--12

роб. 2-66-98

м.Кодима,

вул. Соборна, 88

Русол

Оксана Анатоліївна

адміністратор

роб. 2-66-98

моб. 099-452-50-12

м.Кодима,

вул. Соборна, 88

Сіра Любов Петрівна

державний реєстратор

дом.  2-67-39

роб.  2-66-98

моб.  0683253184

м.Кодима,

вул. Соборна, 88

Сендик Галина Іванівна

державний реєстратор

роб.  2-66-98

моб.  098-244-26-79

м.Кодима,

вул. Соборна, 88

 

Відділ агропромислового розвитку, екології та контролю за земельними ресурсами райдержадміністрації 2-69-19

Царан Галина Василівна

начальник відділу

роб.2-69-19

моб. 098-268-75-66

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,

каб.22

Ревенко

Ольга Петрівна

головний спеціаліст

дом. 2-11-35

роб. 2-69-19

моб. 098-360-53-22

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.25

 

Відділ економічного розвитку, торгівлі та виробництва райдержадміністрації 2-62-20

Жук

Петро Федорович

начальник відділу

роб. 2-62-20

моб. 096-306-87-52

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.11

Медведєва

Альона Олександрівна

 

головний спеціаліст

дом. 2-11-62, 48-035

роб. 2-62-20

моб. 097-274-51-29

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.11

 

Сектор інвестицій та інновацій відділу економічного розвитку, торгівлі та виробництва райдержадміністрації 2-69-19

Калініченко

Олександр Вікторович

Завідувач сектору

моб.097-586-24-73

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб. 17

Мегіс

Вадим Сергійович

Головний спеціаліст

моб.093-324-82-19

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.11

 

Відділ освіти райдержадміністрації 2-63-34

Сільницька

Людмила Степанівна

начальник відділу

дом. 2-58-17

роб. 2-64-35

моб. 096-428-63-51

м.Кодима,

вул.пл. Перемоги, 1, каб.22

Ткач

Оксана Володимирівна

 

головний спеціаліст

Роб. 2-63-54

моб. 093-735-76-04

м.Кодима,

пл. Перемоги, 1, каб.32

Олійник

Олена Євгеніївна

головний спеціаліст

роб. 2-63-54

моб.097-872-20-98

м.Кодима,

впл. Перемоги, 1, каб.32

 

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації 2-65-16

Шепітко

Алла Володимирівна

завідувач сектору

роб. 2-65-16

моб.096-88-15-658

м.Кодима,

впл. Перемоги, 1, каб.34

 

вакансія

головний спеціаліст

 

 

 

Відділ культури та туризму райдержадміністрації 2-66-38

Басько

Людмила Андріївна

начальник відділу

дом. 2-13-42

роб. 2-66-38

моб. 097-810-72-87

м.Кодима,

вул..Соборна, 88, каб.37

 

головний спеціаліст

 

 

 

Архівний відділ райдержадміністрації 2-64-90

Сільницький

Володимир Віталійович

начальник відділу

дом. 2-58-17

моб. 097-938-14-58

м.Кодима,

вул.Соборна, 127

  1. Сектор містобудування, архітектури та енергоефективності

  2. райдержадміністрації 2-61-03

Євтодій

Олександр Васильович

завідувач сектору-головний архітектор району

роб.2-61-03

моб. 096-174-39-27

м.Кодима,

вул.Соборна, 88 каб.47

Яворський Андрій Валентинович

головний спеціаліст

роб.2-61-03

моб. 098-775-56-36

м.Кодима,

вул.Соборна, 88 каб.47

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації 2-60-63

Красовський В'ячеслав Миколайович

начальник служби

Роб. 2-60-63

моб.098-62-35-125

м.Кодима,

вул.Соборна, 88 каб. 28

Контузорова

Наталія Ігорівна

головний спеціаліст

роб. 2-60-63

моб.097-79-96-473

м.Кодима,

вул.Соборна, 88 каб. 28

Козлова

Марина Андріївна

головний спеціаліст

 

м.Кодима,

вул.Соборна, 88 каб. 28

 

Сектор з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей

Гура

Світлана Андріївна

завідувач сектору

моб.067-123-97-68

дом. 2-12-09

м.Кодима,

вул. Соборна, 88,каб. 28

Вакансія

головний спеціаліст

 

м.Кодима,

вул.Соборна , 88, каб. 28

 

Балановський

Олександр Володимирович

головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

роб.2-61-95

моб. 096-480-43-55

моб.066-336-36-35

м.Кодима,

пл. Соборна, 1,

каб.33

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Апарат управління

Гайдук

Оксана Іванівна

 

начальник управління

дом. 2-12-72

роб. 2-63-84

моб. 096-163-07-49

м.Кодима,

вул.Соборна, 88

каб. 20

Кожушко

Людмила Юріївна

заступник начальника управління

дом. 2-62-94

моб. 0972900956

роб. 2-64-32

м.Кодима,

вул.Соборна , 8,каб. 21

Гребенюк

Анастасія Петрівна

головний спеціаліст

роб. 2-64-32

моб.096-603-77-22

м.Кодима,

вул.Соборна , 88 ,каб. 21

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Синаєвська
Любов Петрівна

 

начальник відділу – головний бухгалтер

моб. 067-34-76-753

роб. 2-64-32

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 23

Бакан

Лідія Миколаївна

 

головний спеціаліст

дом. 2-69-09

моб. 096-844-52-39

роб. 2-64-32

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 23

Ступіна

Оксана Володимирівна

 

головний спеціаліст

дом. 2-51-53

моб. 096-665-15-47

роб. 2-62-37

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 18

Відділ праці та охорони здоров'я

Вакансія

начальник відділу

роб. 2-60-34

 

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 22

Бойко

Тетяна Юріївна

(перебуває у відпустці по дог.за дитиною)

головний спеціаліст

роб. 2-60-34

моб.096-811-52-39

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 22

Ваш

Любов Володимирівна

 

головний спеціаліст

роб. 2-60-34

096-61-48-705

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 22

Відділ персоніфікованого обліку пільгової категорії населення

Крет

Галина Володимирівна

 

начальник відділу

дом. 2-53-66

моб. 097—194-47-32

роб. 2-64-32

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 24

Олійник

Зоя Володимирівна

головний спеціаліст

роб. 2-64-32

моб.097-674-21-44

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 24

Кейдалюк

Діана Олександрівна (Салій

Альона Віталіївна -основний працівник, перебуває у відпустці по дог.за дитиною)

 

головний спеціаліст

роб. 2-64-32

моб.068-559-35-03

 

 

 

063-954-97-27

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 24

Нані

Жанна Миколаївна

головний спеціаліст

дом. 2-63-29

моб. 067-307-24-65

роб. 2-64-32

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 24

Гречанюк

Людмила Сергіївна

головний спеціаліст

Моб. 096-331-47-66

роб. 2-64-32

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 24

 

Відділ соціальних допомог та компенсацій 2-64-91

Покиньборода

Світлана Василівна

гачальник відділу

дом. 2-67-35

моб. 097-585-00-19

 

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 2

Сендик

Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст

Моб. 066-18-32-650

роб. 2-64-91

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 2

Бондарук Оксана Вікторівна

головний спеціаліст

Моб.098-767-03-14

м.Кодима

вул. Соборна ,88

каб.2

Чепурняк

Наталія Анатоліївна

 

головний спеціаліст

моб.097-818-10-79

м.Кодима,

вул.Соборна , 88 каб. 3

Джуган

Альона Григорівна

головний спеціаліст

дом. 2-59-77

моб. 098-794-56-35

 

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 3

Гурікова

Людмила Володимирівна

головний спеціаліст

моб. 097-164-64-87

 

м.Кодима,

вул.Соборна , 88 каб. 2

Пастушенко

Ігор Вікторович

головний спеціаліст

 

моб.097-491-04-59

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 2

Подольська

Майя Вікторівна

головний спеціаліст

Моб.095-017-12-48

м.Кодима,

вул.Соборна , 88 , каб. 3

Деребчинська

Анастасія Ігорівна

головний спеціаліст

Моб.068-539-85-67

м.Кодима,

вул.Соборна , 88

каб. 3

Шепеля

Росіна Вікторівна

(перебуває у відпустці по дог.за дитиною)

головний спеціаліст

моб.066-687-51-21

 

 

Лисенко

Ганна Миколаївна

головний державний соціальний інспектор

моб.097-163-53-44

м.Кодима,

вул.Соборна, 88,каб. 4

 

Шлапак

Ганна

прибиральник службових приміщень

 

 

 

Фінансове управління райдержадміністрації

Ніколішина

Тамара Миколаївна

начальник

управління

дом.2-68-16

моб.098-335-86-43

роб.2-63-15

48-624

м.Кодима,

пл.Перемоги,1

каб.24

Відділ планування доходів та економічного аналізу 2-67-38

Шевчук

Людмила Миколаївна

начальник відділу

дом.2-59-54

моб.096-644-40-59

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.18

Сузанська

Людмила Іванівна

головний економіст

дом.2-61-63

моб.097-271-18-12

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.18

Лужанська

Олена Вадимівна

економіст І кат.

моб.097-164-64-19

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1 каб.18

Бюджетний відділ 2-69-11

Лобода

Володимир Валерійович

заступник начальника управління - начальник

відділу

моб.097-264-62-14

49-889

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.21

Мірошніченко

Олена Вікторівна

головний економіст

дом. 2-14-41

моб.067-135-34-87

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.21

Пономаренко

Інна Віталіївна

головний економіст

дом. 2-13-57

моб. 098-586-13-13

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.21

вакансія

головний спеціаліст

д. 2-19-03

моб. 098-96-94-286

Кодима,

пл. Перемоги, 1,каб.21

Відділ фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку 2-66-72

Лужанський

Олександр Зіновійович

головний економіст

дом. 2-63-87

моб.096-974-49-00

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.23

Ташева

Лілія Вікторівна

економіст І кат.

 

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.23

Кушнір

Наталя Вікторівна

спеціаліст І кат.

 

 

м.Кодима,

пл.Перемоги,1,каб.23

 

Гринюк

Галина Анатоліївна

Кур’єр-прибиральник службових приміщень