29.05.2014

Триває обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

На виконання доручення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2014 року № 7/19-4905 Кодимська районна державна адміністрація   провела  відповідну роботу щодо  ознайомлення  та широкого обговорення з  громадськістю змін до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

     Про те, що є нагальна потреба обговорити з громадськістю конституційну реформу постійно наголошував виконуючий обов'язки голови  райдержадміністрації  Г.М.Гладенький під час зустрічей, робочих нарад,   консультацій з  представниками партійних та громадських організацій району.

   З метою широкого інформування населення району щодо змісту та мети пропонованих змін до Конституції України на веб-сайті Кодимської райдержадміністрації у рубриці “Увага! Громадське обговорення!” розміщені інформаційні матеріали щодо пропонованих владою змін до Конституції.

    Інформаційні матеріали (роз'яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні; порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)") передані очільникам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад, керівникам підприємств, установ, організацій району,  представникам об'єднань громадян для всебічного вивчення, обговорення та внесення пропозицій. Зазначені роз'яснення також опубліковані в газеті “Вісті Кодимщини” (за 24.05.14, № 21 ) в рубриці “Суспільство”.

  В даний час у районі триває обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», всі пропозиції, зауваження громадськості  належним чином опрацьовуються та узагальнюються.