19.12.2016

Звернення до в.о.голови ОДА С.Бобровської та голови облради А.Урбанського по питанню утворення об'єднання громад на теренах району

Співголови районної робочої групи з питань децентралізації та доопрацювання перспективного плану формування територій громад Одеської області офіційно звернулись до в.о.голови ОДА С.Бобровської та голови облради А.Урбанського по питанню утворення об'єднання громад на теренах району. У листі, зокрема, йдеться, що до перспективного плану влючено проект формування на території району двох територіальних громад.

Проте на підставі розрахунків спроможності та вимог Методики формування спроможних громад, проведених спеціалістами районної робочої групи єдиною спроможною та самодостатньою на території Кодимського райому є одна Кодимська громада, яка об’єднує всі населені пункти району. Аргументація: в існуючому районному центрі вже є вся необхідна інфраструктура, комунікації, що дасть можливість і надалі надавати якісні послуги населенню.

У листі також звертається увага на те, що сім населених пунктів, в тому числі: с. Олександрівка, с. Стримба, с. Петрівка Петрівської сільської ради; с. Семенівка, с. Круті Крутівської сільської ради; с. Кирилівка, с.Тимків Тимківської сільської ради відмовились об’єднуватись з Слобідською територіальною громадою через незручності, які будуть виникати в процесі життєдіяльності громади.

Тому пропонується врахувати розрахунки районної робочої групи з питань децентралізації та рішення Крутівської, Петрівської та Тимківської сільських рад при поданні на затвердження сесією Обласної ради перспективного плану формування територій громад Одеської області.