13.11.2020

15 листопада - День працівників сільського господарства

 У третю неділю листопада ми щороку відзначаємо День працівників сільського господарства.

 Для нашого району, регіону, країни, відомої своїми великими аграрними можливостями і традиціями, це справді загальнодержавне свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.

   Це – свято наполегливої праці, безсонних ночей та тривог, щоденної кропіткої праці. А разом з тим - добра нагода висловити глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва краю. Адже Кодимщина живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю та, з року в рік,  демонструють вагомі показники.

  13 листопада, напередодні  Дня сільськогосподарського працівника кращих  трудівників галузі (з огляду на карантин – безпосередньо у господарствах, на робочих місцях) привітали заступник голови райдержадміністрації Вадим Мегіс  та голова районної ради Олег Чернійчук.   

  Посадовці  подякували за плідну працю всім хліборобам району та побажали високих врожаїв, здоров‘я та життєвої наснаги на довгі роки.  Було також відзначено, що аграрії завжди були і є надійною опорою районної влади, територіальних громад у вирішенні  низки нагальних питань, постійно виявляють активну громадянську позицію, патріотизм та ініціативність.

  За сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу району, високі трудові показники та з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства низка працівників галузі  були відзначені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.