14.05.2019

15 травня 2019 року міжрегіональний Форум IFRS Ukraine «Складові довіри до звітності» в м.Одеса!

15 травня 2019 року за підтримки Міністерства Фінансів України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, інформаційної підтримки - BDO в Україні та інших партнерів відбудеться міжрегіональний Форум IFRS Ukraine «Складові довіри до звітності», який проходитиме за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 4а (3-й поверх, сесійна зала).

       Метою проведення IFRS Forums є інформування представників фінансових служб суспільно значимих підприємств та відповідальних за складання та подання фінансової звітності за Міжнародними стандартами фінансової звітності про вимоги до форм звітності з урахуванням електронного формату за ХBRL, надання практичних порад та застережень від практиків, а також висвітлення найактуальніших питань, які виникають під час практичного застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності.

       Для участі у Форумі запрошуються керівники, фінансові менеджери, головні бухгалтери, аудитори та відповідальні за складання та подання фінансової звітності за Міжнародними стандартами фінансової звітності.

       Участь у Форумі безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова.

       Посилання для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScOy0C75jOwWymNTJuIx9F0Eqpn2rHyZD0jai6psLlEplze_g/viewform