14.06.2018

Максим Степанов привітав медичних працівників із професійним святом

Медичних працівників Одеської області привітали із професійним святом. Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації найкращим лікарям урочисто вручив голова ОДА Максим Степанов.

«Ви маєте найважливішу та найскладнішу з професій. Професію, якій останні декілька десятків років приділяли занадто мало уваги. Саме тому, забезпечення гідних умов для роботи лікарів — є одним з наших головних пріоритетів. Ми впровадили реформу сільської медицини. Це — є те, що кардинально змінює життя в кожному з районів. Телемедицина дозволяє людям лікуватися на місці, не виїжджаючи з рідного села. Ми відкрили сучасний реперфузійний центр в Балті, запустили найбільший в Україні центр нефрології в Одесі, дали старт Єдиній диспетчерській службі швидкої допомоги. Так, сьогодні медицина Одеської області змінюється — змінюється на краще. Проте попереду ще багато роботи», - підкреслив Максим Степанов.

Відзначили нагородами медпрацівників за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток охорони здоров’я та вдосконалення медичного обслуговування населення. Почесні грамоти також отримали працівники Військово-медичного клінічного центру Південного регіону за самовідданість та професіоналізм, виявлені в наданні медичної допомоги постраждалим та рятуванні поранених військовослужбовців.

Нагадаємо, розвиток медицини – один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.