14.06.2018

Відбулося засідання районної робочої групи з питань обліку фактичного землекористування

13 червня у кабінеті голови РДА Г. Гладенького відбулося засідання районної робочої групи з питань обліку фактичного землекористування на території Шершенецької сільської ради Кодимського району за участі членів робочої групи, голови села О. Продана, спеціаліста– землевпорядника Т. Чегурко та сільгоспвиробників, які користуються землею на вказаній території.

З результатами інвентаризації землі присутніх ознайомила начальник відділу агропромислового розвитку, екології та контролю за земельними ресурсами райдержадміністрації Г. Царан. Питання стосувалися використання земель в межах/за межами населеного пункту (за яким встановлено деякі розбіжності); сплати орендної плати за використання земельних ділянок; подання декларацій до Кодимського відділення Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області тощо. 

- Основна проблема, на яку вказує результат інвентаризації - це несплата окремими орендарями орендної плати, незаконне розорювання та використання земель не за цільовим призначенням. Це недопустимо. Вимагав і вимагатиму надалі здійснення аграріями своєї діяльності у правовому полі — відкрито, прозоро, на благо людей і громади, - наголосив Г. Гладенький.

Робоча група спільно із сільгосптоваровиробниками прийняла низку важливих рішень по усуненню виявлених порушень та приведенням своєї діяльності до норм чинного законодавства.