10.01.2019

Почесне звання України «Мати-героїня»

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України П. Порошенка почесне звання "Мати-героїня" присвоєно Любові Іванівні Кушнір, матері шести дітей, нашій землячці, жительці села Будеї.

З цієї нагоди голова райдержадміністрації Г. Гладенький особисто вручив відзнаку Президента, привітав усю родину Кушнірів з Новорічними та Різдвяними святами, побажав щастя, достатку, благополуччя. Очільник району подякував матері за найшляхетнішу працю жінки – велике таїнство народження та виховання підростаючого покоління, висловив переконання, що, на радість батькам, вони виростуть гідними людьми, щасливими та самодостатніми.

Привітали Любов Іванівну також заступник голови районної ради О. Чернійчук та начальник управління соціального захисту населення РДА О. Гайдук - з найкращими побажаннями усіляких гараздів, довгих щасливих літ родинного затишку, міцного здоров’я. А увага, тепло і любов, усе добро, якими щедро усі ці роки ділилися з дітьми, щоб повернулися сторицею.

Для «Матері-героїні» державна нагорода – це й визнання, і матеріальна допомога та пільги, а найважливіше те, що благополучні сім’ї - це запорука успішного майбуття та надзвичайна гордість для України.