08.03.2019

"Жінка року - 2019"

Феєрично та вражаюче у районному будинку культури ім. Шевченка відбулася шоу-програма "Жінка року", приурочена найочікуванішому весняному святу – 8 березня.

- Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Ви даруєте нам натхнення, наснагу, допомагаєте чоловікам стати кращими, добрішими, впевненішими в собі, - такими словами звернувся голова райдержадміністрації Геннадій Гладенький до присутніх у залі.

- Хочу зазначити: жінки нашого краю, як і всієї України, соціально активні, не стороняться громадської і політичної діяльності. У щоденних клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині, - акцентував очільник району. Він побажав усім жінкам та дівчатам Кодимщини, їх близьким та рідним щастя, здоров’я, любові, добра та мирного неба.

Продовженням святкувань стало нагородження відзнаками «Жінка року», яких удостоєні 14 представниць Кодимщини у різних номінаціях:

Соціальний захист - Любов Синаєвська, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення;

Громадський діяч – Тетяна Лукашевич;

Державне управління – Ольга Ревенко, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та контролю за земельними ресурсами райдержадміністрації;

Захист Вітчизни - Смолянець Наталія, старший бойовий медик механізованої роти військової частини А 2896;

Культура і мистецтво - Світлана Олійник, художній керівник Загнітківського сільського будинку культури;

Материнство - Ольга Баркар, багатодітна мати (6 дітей) с. Шершенці;

Охорона здоров’я – Лариса Волошина, завідуючий відділенням, лікар-акушер гінеколог КП «Кодимська ЦРЛ»;

Місцеве самоврядування - Надія Євтодій, Лабушненський сільський голова;

Освіта - Галина Стадник, директор Олексіївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»;

Послуги - Катерина Коморська, майстер з пошиття одягу КП «Побутові послуги»;

Промисловість – Людмила Журавель, начальник виробничого відділу меблевого цеху ТОВ "Аспект-К";

Торгівля - Ольга Жемчужина, фізична особа-підприємець;

Сільське господарство - Тетяна Константинова, пекар ТОВ «Агрофірма «Кодима»;

Фінанси - Ольга Желєзко, працівник Кодимського відділення Южного головного регіонального управління АТ КБ «Приватбанк».

Депутат обласної ради М. Сорочан передав жінкам нашого краю вітання від голови Одеської обласної ради А. Урбанського, почесні грамоти та подарунки одним із кращих працівниць району: головному лікарю КП «Кодимський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксані Алтуховій, журналісту Любов Кузьменко та працівнику освітньої галузі Тетяні Сіряк.

Щирі та задушевні вітання пролунали й від численних керівників та представників підприємств, установ та організації району.

В цей день у районному будинку культури завжди аншлаг, зал заповнений вщент глядачами. І цьогоріч — не виключення. Бо жінка, працюючи, повністю віддається роботі, а, відпочиваючи, бажає свята та видовищ. З цим завданням на відмінно й цього разу справилися митці та аматори культурної галузі Кодимщини, числені дитячі колективи, які привітали жіноцтво запальними танцями, піснями та веселими жартами.

Організатори заходу та учасники концерту щиро дякують постіним спонсорам та меценатам — директору ТОВ “Агрофірма”Кодима” Миколі Сорочану, директору СТОВ “Лан” Анатолію Хортюку та директору ТОВ “Івашківське” Михайлу Погорілому — за подарунки та фінансову підтримку.

Зі святом, чарівні жінки!