08.08.2018

Геннадій Гладенький здійснив робочу поїздку у село Смолянка

8 серпня голова райдержадміністрації Г. Гладенький, разом із начальником фінансового управління РДА Т. Ніколішиною, завідуючим сектору містобудування, архітектури та енергоефективності – головним архітектором району О. Євтодієм, начальником бюро технічної інвентаризації В. Козловим здійснили робочу поїздку у с. Смолянка, з приводу звернення, яке надійшло від голови територіальної громади А. Бондар.

У зверненні йдеться про нагальну потребу ремонту єдиної у селі дороги, сполученням Смолянка-Кодима, яка наразі знаходиться вкрай зруйнованому та занедбаному стані, майже вщент зруйнований місток, (яким, зокрема, курсує шкільний автобус, підвозячи учнів у с. Будеї).

Проаналізувавши ситуацію на місці, Г. Гладенький надав доручення завідуючому сектору містобудування, архітектури та енергоефективності О. Євтодію, звернутися до голови облдержадміністрації М. Степанова з проханням виділенням коштів на ремонт з обласного бюджету, оскільки дороги загального користування місцевого значення знаходяться у сфері управління ОДА.

- Це дуже нагальне питання і потребує якнайшвидшого вирішення, оскільки йдеться не лише про відновлення дороги, можливість її експлуатації, а й безпеку дітей, - наголосив Г. Гладенький.

Також очільник району повідомляє, що за сприяння голови обласної державної адміністрації М. Степанова, районної держадміністрації, за участі міської ради та служби автомобільних доріг у Одеській області, 9 серпня буде розпочато ремонт об’їздної дороги у районі кладовища (м. Кодима), яка вже давно прийшла у непридатний для експлуатації стан. Для цього виділено 1 млн. 500 тис. грн.