08.06.2016

Герої — не вмирають

В річницю з дня загибелі героя АТО Сергія Бедрія відбулося відкриття меморіальної дошки воїну в школі, в якій він навчався – Кодимському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

Сергій Леонтійович Бедрій народився і жив у Кодимі, після шкільної лави вступив до місцевого профтехучилища. Служба в збройних силах проходила в Дніпропетровську. Першого серпня 2014 року був мобілізований в армію. Служив у 28-ІІ окремій механізованій бригаді старшим водієм. Отримав звання старшого солдата. Восьмого червня 2015 року поблизу міста Красногорівка Маріїнського району на Донеччині внаслідок наїзду на протитанкову міну вибухнув військовий автомобіль ГАЗ-53, який перевозив боєприпаси на позиції українських військ. Обірвалося життя Сергія.

Воєн без смертей не буває. Проте кожна мати, відправляючи сина в «гарячі точки», сподівається, що її дім омине лихо. Кожна дружина вірить, що чоловік повернеться до неї та дітей живим і неушкодженим…

Мати – Надія Семенівна, батько – Леонтій Пилипович та дружина – Вікторія Олександрівна та діти були присутні на мітингу пам'яті про Сергія. У ньому взяли участь також бойові побратими нашого героя, учасники АТО Кодимщини, голова райдержадміністрації В.П. Козачок, голова районної ради Г.М. Гладенький, депутат обласної ради М.В. Сорочан, перший заступник голови РДА О.А. Косаренко, заступник голови райради О.А. Чернійчук, військовий комісар Р.В. Коврига, голова ради ветеранів району В.А. Андрєєв, керівник міської ветеранської організації І.І. Тростянецький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, шкільна молодь, а також вихованці дитсадків.

Право відкрити меморіальну дошку було надано побратимам Сергія Бедрія – Сергію Шевельову та Артуру Рєдкобородову. З короткими поминальними промовами виступили В.П. Козачок, М.В. Сорочан, учасник АТО В.С. Поглід. 

…Єдине, що земляки загиблого можуть зробити, – це мовчки віддати честь Патріоту, що поклав найцінніше – власне життя – за Україну, за мир для своїх дітей, і зробити все можливе, щоб пам’ять про героя жила вічно, щоб ця жертва не була даремною. Кажуть, що Герої не вмирають! Допоки ми живі, житиме пам’ять про них. Сергій Бедрій з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному про такі фундаментальні речі як мужність, жертовність, відданість Україні.