03.07.2018

Голова РДА відвідав дошкільні заклади

3 червня голова райдержадміністрації Геннадій Гладенький, заступник голови райради Олег Чернійчук та начальник відділу освіти Людмила Сільницька з робочим візитом відвідали міські дитячі садки «Теремок» та «Сонечко». Мета візиту — разом з керівниками дошкільних закладів визначити потребу у додаткових коштах на проведення ремонтних робіт та придбання необхідного обладнання.

 

У супроводі завідуючих (Наталі Мельник та Людмили Бурмістр) гості проінспектували стан приміщень садочків, спальні, туалети, ігрові кімнати та їдальні, поцікавились ходом підготовки до опалювального сезону та проведенням ремонтних робіт, заглянули до котелень, не залишили без уваги й ігрові майданчики, харчоблоки та пральні кімнати.

 

В цілому керівники залишились задоволені, отримали приємні враження від побаченого у дитячих садочках та на власні очі переконались, що в закладах створені належні умови для виховання та розвитку дошкільнят.

«Для нас дуже важиво щоб бюджетні кошти спрямовувались на створення комфортних умов для виховання і навчання дітей... І запорукою успіху є тісна та постійна співпраця влади, керівників навчальних закладів, депутатського корпусу, соціально відповідального бізнесу, які спільно переймаються облаштуванням, максимально вникають у процес, намагаються раціонально використовувати бюджетні кошти.

Користуючись нагодою хочу наголосити, що ми й надалі будемо підтримувати різноманітні соціально важливі проекти, школи, дитячі садки з проведенням ремонтів, придбанням різноманітного обладнання, техніки, меблів та інших необхідних речей. Водночас дуже приємно спостерігати як керівники та працівники дошкільних закладів виявляють ініціативність та намагаються самотужки вирішувати (і вирішують!) проблемні питання», - зазначив на завершення візиту голова райдержадміністрації.