08.08.2018

Кодимська райдержадміністрація оголошує про проведення засідання робочої групи з передачі права оренди на не витребувані земельні частки (паї), які розташовані на території Петрівської сільської ради

Кодимська райдержадміністрація оголошує про проведення засідання робочої групи з передачі права оренди на не витребувані земельні частки (паї), які розташовані на території Петрівської сільської ради.

Засідання робочої групи відбудеться 15 серпня 2018 року о 14:00 годині в залі засідань райдержадміністрації.

По передачі права оренди на не витребувані земельні частки (паї) виставлені наступні позиції:

  1. На території Петрівської сільської ради 31,5 шт. не витребуваних земельних часток (паїв) загальною площею – 110,03 га (попередній орендар ТОВ «Ясні зорі»).

Стартовий розмір орендної плати 8,1% від середньої нормативно – грошової оцінки 1 паю на території Петрівської сільської ради – 8328,55 грн. за один пай.

Загальні вимоги до претендентів:

1. Мати необхідну матеріальну-технічну базу (власну чи орендовану).

2. Відсутність на момент проведення конкурсу заборгованості по сплаті податків та обов’язкових платежів.

3. Термін оренди – на строк до отримання власниками паїв права власності на земельну ділянку, але не більше 3 років з моменту заключення договору.

4. Надання пропозицій учасниками конкурсу щодо розміру орендної плати подавати в заклеєних конвертах відділу агропромислового розвитку, екології та контролю за земельними ресурсами райдержадміністрації до 14.08.2018року.