08.01.2020

Любашівка отримала відділення екстреної медичної допомоги, Балтська лікарня — сучасне обладнання

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций відвідав Любашівський та Балтський райони з робочою поїздкою.

У Любашівці Максим Куций взяв участь у відкритті відділення, відкрилося відділення екстреної медичної допомоги, у якому працюватимуть 34 фахівця. В закладі є все необхідне для проведення операцій, а сама будівля – побудована за сучасними стандартами енергоефективності.

До відділення відносяться: оглядовий кабінет, кабінет надання невідкладної хірургічної допомоги, ургентна операційна, кабінет ультразвукової діагностики, кабінет телемедичного консультування, цілодобова клінічна лабораторія, санітарні кімнати, кабінет комп’ютерної томографії, кабінет рентгену.

«Сюди по допомогу вже сьогодні можуть звертатися жителі трьох сусідніх областей. Якісна медицина має бути доступна кожному жителю Одещини! І ми крок за кроком йдемо до цієї мети», — зазначив Максим Куций та подякував всім, хто долучився до створення відділення.

Балтській центральній районній лікарні керівник Одеської ОДА передав нове сучасне обладнання. До переліку входять апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор, електрокардіограф, аспіратор, приліжковий монітор пацієнта і насос шприцевий інфузійний.

«Саме тут знаходиться реперфузійний центр, де рятують від інфаркту та інших серцевих хвороб мешканців півночі Одеської області! За останні роки у лікарні проведено близько 1000 коронарографій за допомогою рентгеноконтрастної речовини. А також зробили більше 250 операцій зі стентування та ангіопластики», — зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Медичні прилади придбано за рахунок державного та обласного бюджету. Загальна сума — два мільйони гривень.