13.10.2014

На Кодимщину знову прийшла сумна звістка

       6 жовтня у зоні АТО героїчно загинув Ткач Віталій Іванович, 1976 р.н., житель села Смолянка.

       О 22.30 на блокпосту біля населеного пункту Мар`їнка Донецької області (в/ч А 0666) ворожа куля настигла Віталія та залишила без батька двох дітей, без чоловіка – невтішну дружину, без сина – батьків. Це друга втрата для Кодимщини.

       Про таке йшлося 10 жовтня на засіданні робочої   групи   з   питань розв’язання соціально – побутових проблем мобілізованих військовослужбовців та громадян, які переселяються   на  територію району з АР Крим, Донецької та Луганської областей, яку провів виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Г.М.Гладенький.


       Геннадій Митрофанович особисто побував у с.Смолянка та обстежив місце проживання родини В.І.Ткача. Так, для його достойного поховання  відремонтовано під'їзний шлях до будинку,  для чого використано біля 60 тонн щебеневої суміші та 250 л. солярки. Матеріали придбані за сприянням райдержадміністрації. Роботи виконало підприємство  Кодимський ДРП Котовського ДЕУ (директор А.Л.Іванов).  Сім'ї загиблого виділено матеріальну допомогу на поховання.

         За результатами роботи робочої групи, Геннадій Митрофанович надав посадовцям  низку доручень, зокрема:

- Ярославській Г.С., начальнику управління соціального захисту,  всебічно обстежити матеріально - побутові умови проживання сім'ї загиблого, а також визначити статус дітей для  призначення необхідних соціальних виплат. Підготувати лист-клопотання за підписом голови РДА до керівництва Балтського педучилища з проханням про переведення дочки загиблого з контрактної форми навчання на бюджетну;

- Кобзар Т.І.,  начальнику управління Пенсійного фонду України у Кодимському районі, після вивчення усіх обставин на підставі поданих райвійськоматом  документів визначити розмір пенсії сім'ї  у зв'язку із втратою годувальника, на що Тетяна Іванівна зазначила, що її розмір буде залежатиме від присвоєного статусу загиблому.

      Майор Гончарук Ю.В., заступник райвійськкома, повідомив, що наразі ведуться слідчі дії з визначення усіх обставин загибелі військовослужбовця. Але одне відомо вже зараз: Віталій загинув як герой.

     Сьогодні, 13 жовтня о 12.00 Ткача Віталія Івановича поховають.

Вічна пам'ять загиблим героям!