20.01.2021

Нещодавно завершився ремонт шкільної їдальні

  Харчування у шкільній їдальні є одним із пріоритетів у роботі навчального закладу. З метою забезпечення розвитку безпечного харчування, гармонійного розвитку дитини, виховання культури споживання та харчування, їдальня посідає одне з найважливіших місць в приміщенні школи.
Нещодавно завершився ремонт їдальні в КЗ "Опорний заклад "Кодимський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" по вул. Героїв АТО в м. Кодима. Приміщення давно потребувало реконструкції. Реалізацію проекту було розпочато переможцем тендеру (ФОП Ланецька Т.І.) ще у серпні минулого року.
Реалізація даного проекту стала можлива завдяки коштам обласного бюджету (за квотою депутата обласної ради минулого скликання М.В.Сорочана), активній роботі керівництва Кодимського району та адміністрації закладу. Всього на ремонт з обласного бюджету було витрачено 1 млн. 250 тис. грн.
  Також, відповідно до реформаторської ініціативи «Нова українська школа», з державного бюджету на засадах співфінансування (10% суми з місцевого бюджету) було закуплено обладнання для харчоблоку на суму 233 тис. грн.
Щиро дякуємо всім причетним, адже доступне, здорове та збалансоване харчування у школах має бути забезпечене для кожної дитини.