10.01.2019

Привітали зі столітнім ювілеєм

Життя прожити – не поле перейти. А 100 років насиченого подіями та випробуваннями життя, сповненого патріотизмом, військовою звитягою, багаторічною самовідданою працею задля миру та процвітання держави – це подвиг і героїчний взірець незламної особистості.

10 січня зі столітнім ювілеєм ветерана Другої світової війни, учасника руху Опору на теренах Кодимщини, полковника у відставці, мешканця м.Кодима Василя Йосиповича Грушецького прийшли привітати очільники району та міста, члени ветеранської організації, освітяни, депутати місцевих рад, громадськість, близькі та рідні.

- Ваше минуле є взірцем для декількох поколінь, зокрема, й нинішньої молоді, а саме життя – путівником, яскравим прикладом для наслідування, свідченням надзвичайної сили духу, мужності і патріотизму, історичною правдою буття, - звернувся Г. Гладенький до ювіляра.

В. Й. Грушецькому у цей день передали численні цінні подарунки, подяки та грамоти, пам’ятні адреси райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді і спорту РДА, міської ради, а також відзнаку райради — медаль “До сторічної ювілейної дати”.

Незважаючи на поважний вік, Василь Йосипович знайшов час для спогадів та приємного спілкування з гостями у власній затишній оселі та родинному колі.

Довідково.

В. Грушецький пройшов майже всю війну - з липня 1941 по травень 1945 років.

Нагороджений медалями "За відвагу", "За звільнення Праги", "За перемогу над Німеччиною"; орденами "Червоної зірки", “Вітчизняної війни II ст., "Богдана Хмельницького".

Многії літа ювіляру!