17.01.2020

Призначено голову Кодимської райдержадміністрації

 

17 січня в залі засідань РДА, на зібранні за участі представників влади, депутатського корпусу, голів виконкомів місцевих рад, керівників структурних підрозділів РДА та територіальних підрозділів ЦОВВ, очільників підприємств, установ та організацій Кодимщини, відбулось офіційне представлення новопризначеного голови РДА.

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань життєзабезпечення Денис Ванаш зачитав розпорядження Президента України №10/2020-рп від 15 січня 2020 року, яким головою Кодимської райдержадміністрації призначено Дмитра Валерійовича Крісанова та побажав йому успіхів, натхнення, результативної праці на новій посаді.

Новопризначений голова райдержадміністрації подякував за високу довіру, виявлену Президентом України та керівництвом облдержадміністрації. Разом з тим, зазначив він, це призначення головою є не нагородою, а великим іспитом та відповідальністю за район, його соціально-економічний розвиток, рівень та якість життя мешканців краю.

Посадовець, зокрема, наголосив, що головні принципи, якими він керуватиметься в своїй роботі на посаді голови – це порядність, професійність і компетентність державних службовців, виконавська дисципліна і службова етика. Головні завдання — боротися з будь-якими проявами корупції, працювати на розвиток району та підвищення життєвого рівня та добробуту громадян, забезпечити відкритість та прозорість роботи влади та постійний діалог з громадськістю при вирішенні проблемних питань.

Дмитро Крісанов закликав всіх присутніх до конструктивної та плідної співпраці та наголосив, що лише спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі та перешкоди.

Привітав нового керівника району й голова районної ради Олег Чернійчук, запевнивши у підтримці з боку депутатського корпусу і висловив сподівання, що район очікують позитивні зміни.

  Після завершення зустрічі заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Денис Ванаш провів особистий прийом громадян, відвідав приміщення міської загальноосвітньої школи (де планується проведення капітального ремонту) та оглянув фестивальне містечко на території Івашківської територіальної громади.

На зібранні та під час особистого прийому було порушено низку важливих для розвитку краю питань: зокрема, серед найболючіших - зайнятість населення, потреба у створенні нових робочих місць, особливо у сільській місцевості, де ця проблема є дуже гострою; будівництво та ремонт доріг, відновлення залізничних вантажоперевезень по ст..Кодима; перспективи Кодимщини після проведення адміністративно-територіальної реформи та створення ОТГ тощо. На всі порушені питання громадяни отримали кваліфіковані та, по можливості, вичерпні відповіді.