07.06.2019

Про державні програми підтримки сільгосптоваровиробників області у 2019 році

6 червня Голова райдержадміністрації Геннадій Гладенький взяв участь у селекторній нараді, проведеної управлінням аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації.

Йшлося про стан підготовки до збирання ранніх зернових та зернобобових культур, яке розпочнеться незабаром (начальник управління аграрної політики ОДА І. Петрів), а також про державні програми підтримки сільгосптоваровиробників області у 2019 році (директор відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств в Одеській області М. Афанасьєв).

Довідково. Уряд України у 2019 році розширює підтримку аграрного сектору і розвитку фермерства. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Українська агропродукція знана у всьому світі. Ми увійшли в топ-5 експортерів до ЄС та топ-10 світових експортерів. Однак український АПК ще має величезний потенціал для розвитку. Я б дуже хотів, щоб у нашій країні було не десятки тисяч, а сотні тисяч малих та середніх фермерів. Для цього наш уряд розширює підтримку агросектору. У 2019 році виділили 5,9 млрд грн”.

Аграрії Кодимщини отримали детальну інформацію про механізм залучення до таких програм та наразі оцінюють їх ефективність у разі впровадження у власне виробництво.

Користуючись нагодою Г. Гладенький звернувся до присутніх сільгосптоваровиробників. Він сказав:

- Завдяки високим досягненням, передовим позиціям в рейтингу виробників сільськогосподарської продукції України ви прославляєте Кодимщину — край хліборобів та трударів. Цінуємо ваш внесок у соціально-культурний розвиток району, постійну і плідну співпрацю та надійне партнерство. Переконаний, що державна підтримка стане каталізатором інноваційних технологій ваших підприємств.