10.06.2019

Рятувальники провели комплексні навчання з гасіння умовної пожежі

10 червня 2019 року на об'єкті ТОВ «Кодимський елеватор» рятувальниками було проведено комплексні навчання з гасіння умовної пожежі. Для проведення навчань також було залучено, представників адміністрації даного об'єкту, представників добровільної пожежної дружини.

Метою проведення навчань було практичне відпрацювання способів гасіння пожеж на елеваторах та вдосконалення порядку взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування.

За тактичним задумом, о 10:30 в металевому корпусі пристрою для транспортування зерна виникло загоряння. На момент пожежі у елеваторі перебували працівники робочої зміни. Первинні дії з ліквідації надзвичайної ситуації розпочали здійснювати керівництво об'єкту та члени добровільної пожежної дружини, які спершу повідомили про виникнення пожежі до служби «101», а після цього провели евакуацію обслуговуючого персоналу.

Завдяки злагодженим діям та вчасного інформування про пожежу, рятувальники вмить прибули до місця події. Швидкі дії рятувальників щодо проведення розвідки, оцінки обстановки на пожежі, взаємодії з адміністрацією об'єкта та визначенні вирішального напрямку оперативних дій, пожежу було в найкоротші строки ліквідовано. Постраждалих немає.

До ліквідації умовної пожежі залучалось 2 одиниці пожежно –рятувальної техніки та 6 чоловік особового складу ГУ ДСНС України в Одеській області.

Керівництвом навчань було зазначено, що спільні тактико-спеціальних навчання проведені у відповідності з вимогами тактичного задуму та дотриманням безпеки і поставлені оперативно-тактичні завдання виконані в повному обсязі.

По закінченню тактико-спеціального навчання, підрозділом 24 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, в складі начальницького складу та начальників караулів усіх змін, було проведено перевірку вододжерел внутрішнього водопостачання на ТОВ «Кодимський елеватор», обстеження адміністративних будівель, та ознайомлення з технологічними процесами що відбуваються на даному об'єкті.