21.01.2021

Сергій Гриневецький провів зустріч з першим заступником Міністра молоді та спорту України С. Симоновим

Очільник області Сергій Гриневецький провів зустріч з першим заступником Міністра молоді та спорту України Сергієм Симоновим та обговорили поточний стан спортивних об’єктів Одещини та перспективи розвитку спортивного потенціалу регіону.

Також на зустрічі були присутні Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олексій Перевезенцев, перший заступник голови фізкультурно-спортивного товариства (ФСТ) “Динамо” України Віктор Корж та з боку Одеської ОДА радниця голови Світлана Фабрикант та очільниця управління фізичної культури і спорту Валентина Кольчак.

Особливу увагу сторони приділили реконструкції та відновленню будівлі комунального закладу «Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць», який наразі є єдиним спортивним осередком в регіоні, де спортсмени можуть тренуватися протягом всього року.

Легкоатлетичний манеж КЗ «ООШВСМ» Олімпієць» має необхідне спортивно-професійне обладнання, яке використовується як тренувальна база двома спеціалізованими дитячо-юнацькими спортивними школами олімпійського резерву та комунальним закладом «Одеський регіональний центр з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Питання подальшого функціонування закладу є ключовим для підготовки спортсменів вищої спортивної майстерності та спортивного резерву Одеської області.

Голова ОДА Сергій Гриневецький повідомив, що розвиток спорту, зокрема об’єктів підготовки юних спортсменів є надзвичайно важливим для Одещини, адже регіон завжди славився своїми талановитими спортсменами.

«Ми плануємо й надалі підтримувати спортсменів і створювати комфортні умови для їх тренувань та підготовки, саме тому «Олімпієць» був включений до переліку об’єктів президентської програми «Велике будівництво». Наразі на меті повністю завершити реконструювання та відновлення закладу до тридцятиріччя незалежності України», — зазначив Сергій Гриневецький.


Перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Симонов підкреслив, що Міністерство готово до подальшої співпраці та комунікації. Окрім того, він зазначив, що для досягнення ефективних результатів, пріоритетом має бути додаткове заохочення та підтримка майбутніх чемпіонів.