11.06.2018

Сім’я з Кодимщини взяла участь у Всеукраїнському фестивалі «Мамо, тато, я-спортивна сім’я»

9 червня, у суботній вихідний, у м. Южне відбувся Всеукраїнський фестиваль «Мамо, тато, я-спортивна сім’я».

Метою проведення таких заходів є батьківський приклад для заохочення дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація активного сімейного дозвілля, зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї та чудова нагодо разом провести дозвілля.

У фестивалі взяли участь 16 сімей: з м. Одеси, м. Южного, м. Роздільне, м. Подільска, м. Чорноморська та дружня родина Стефанюків (Сергій, Алла, син Ілля) з м. Кодима.

Почалися змагання з розминки, після чого сім’ї змагалися у 4-х естафетах (конкурсах). Проміжки між основними частинами змагань заповнили діти з яскравими танцювальними номерами.

Окрім демонстрації фізичних даних учасники фестивалю показали свої знання й у вікторині, де відповідали на 10 питань про спорт.

В результаті місця розподілили таким чином: І та ІІ місця — сім’ї з м. Южне, ІІІ — м. Роздільне. Вони отримали кубки, а також подарунки та грамоти, які приготували для усіх учасників фестивалю.

 В цілому захід пройшов у дружній атмосфері, протягом якого веселощі та азарт не полишав його учасників.

Участь Кодимської команди у Всеукраїнському фестивалі «Мамо, тато, я-спортивна сім’я» стала можливою завдяки спонсорській підтримці депутата обласної ради С. І. Лупашка.