27.07.2020

Традиційний щотижневий звіт керівника ОДА Максима Куцого

Традиційний щотижневий звіт керівника Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого про заходи Одеської обласної державної адміністрації.

Епідемічна ситуація

Загальна кількість хворих — 2 750 осіб.

За минулу добу — 59 осіб.

Загальна кількість летальних випадків наразі становить 40 осіб.

Вилікувалося — 1 326 пацієнтів.

Проведено понад 50 тисяч тестувань ПЛР-методом.

Найбільший приріст нових хворих – у м. Одеса, а також Болградському та Балтському районах.

Основною причиною зростання захворюваності залишається недотримання населенням карантинних заходів.

За минулий тиждень кількість випадків збільшилася на 315 осіб.

Вкотре закликаю — дотримуйтеся рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України та не нехтуйте засобами індивідуального захисту.

Ситуація щодо танкера Delfi

Сьогодні, 24 липня, проводиться чергова спроба перевертання танкера на рівний кіль. Я дуже сподіваюся, що роботи нарешті будуть вдалими.

Я підтримав Адміністрацію морських портів України та звернувся до Кабінету Міністрів, аби виконання всіх робіт було передано до АМПУ.

Судновласник вкотре перевищив встановлені строки і цього разу попросив подовжити їх до 10 серпня.

Ми разом із Міністерством інфраструктури України та АМПУ наполягаємо на тому, що тендер має проводитися за скороченою процедурою.

Адміністрація морських портів, як відповідальна служба, має отримати повноваження примусово прибрати танкер за спрощеною процедурою вже наступного тижня.

Розвиток регіону

На цьому тижні здійснив робочі поїздки до Окнянського та Лиманського районів.

В Окнянському районі з місцевими жителями обговорили ремонт доріг, будівництво амбулаторій та шкіл. Понад усе людей цікавить ремонт дороги Р-33. За нашим планом, вся траса буде відремонтована до кінця 2021 року.

Принциповим питанням розвитку району є будівництво школи у селі Ставрове, яке відбувається за президентською програмою «Велике будівництво».

Також обговорили будівництво сільських амбулаторій. Піднімалася проблематика відсутності спеціалістів для роботи закладу. Департамент охорони здоров'я ООДА шукає медичних фахівців для району.

З мешканцями Лиманського району детально розібрали конфігурацію ОТГ та реформу децентралізації, проведення протизсувних заходів у прибережних зонах району та утворення неконтрольованих сміттєзвалищ.

Окрему увагу приділили інфраструктурним об’єктам та можливості встановлення нових пересувних вагових комплексів.