12.09.2018

У районі розпочала роботу група для проведення інформаційної-роз’яснювальної роботи серед населення щодо проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу

З ініціативи голови райдержадміністрації Геннадія Гладенького у районі створена робоча група для проведення інформаційної-роз’яснювальної роботи серед населення щодо проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

З метою вчасного проведення призову громадян на строкову військову службу члени робочої групи проводитимуть зустрічі з громадським активом, депутатами сільських, селищної, міської рад, молоддю призовного віку, їх батьками.

12 вересня головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Г. Кудла, представники райвійськкомату та Кодимського відділення поліції розпочали роботу у с. Шершенці. Посадовці спілкувалися з призовниками безпосередньо й вдома. Під час зустрічей мова йшла про виконання вимог законів України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», зокрема, про необхідність з'явитися у райвійськкомат для проходження військово-лікарської комісії. А захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України - це конституційний обов’язок кожного свідомого українця, після досягнення ним повноліття.

Надалі мобільна робоча група працюватиме на постійній основі та відвідає усі територіальні громади району.