26.06.2018

Відбулась нарада з керівниками освітянської галузі району

З метою надання методичної та методологічної допомоги з оформлення бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та особливого періоду на території району, за ініціативи голови райдержадміністрації Г.М.Гладенького, за участю головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Ганни Кудли, представника Кодимського районного військового комісаріату Віктора Горбешка, 25 червня поточного року проведено чергову нараду з керівниками освітянської галузі району.

Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації акцентував увагу на тому, що вирішення даних питань в районі знаходиться на постійному контролі керівництва району та наголосив: «Вся відповідальність за стан справ у районі лежить на нас. Забезпечити стабільність в умовах сьогодення можливо лише за умови злагодженої взаємодії. Вважаю, у нас є позитивний досвід співпраці і ми повинні все зробити для того, щоб ситуація в районі, попри все, була стабільною і прогнозованою, спільно працюємо, спільно маємо результат».

Про організаційні заходи щодо надання методичної та методологічної допомоги з оформлення бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та особливого періоду, інформувала головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації – Ганна Кудла.

Вона, зокрема, наголосила, що дані питання обговорюються з присутніми не вперше і постійно проводиться системна робота. Також звернула увагу, що згідно постанови КМУ від 04.02.2015р. №45 визначено механізм бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

З метою надання методологічної допомоги працівником Кодимського РВК Віктором Горбешко було показано презентацію щодо проведення бронюваня, зразки усіх необхідних документів для проведення бронювання в установах, організаціях та підприємствах.