10.08.2018

В Кодимському районі провели тренування з ліквідації наслідків ДТП

О 10.00 на спеціальну лінію "102" надходить телефонне повідомлення про ДТП в межах міста, учасниками якого стали два легкових авто ВАЗ 2101.

Черговий Кодимського відділення поліції передає інформацію диспетчеру територіального підрозділу пожежно-рятувальної служби, медичної служби та службі охорони правопорядку з організації ліквідації наслідків ДТП, які протягом 4-х хвилин прибувають на місце пригоди. За схемою оповіщення повідомлення про надзвичайну подію надходить й керівництву району.

Водія та пасажира поруч затисло у машині, вийти з якої самостійно вони не взмозі. Зразу ж розгортається рятувальна операція: кутовою шліфувальною машиною, яка працює від переносного генератора, розрізають металеву контрукцію ВАЗівки та звільняють постраждалих. У водія перелам двох кінцівок, у пасажира – менш важкі травми, але вони без свідомості. Лікар швидкої оперативно надає першу допомогу та постраждалих транспортують до лікарні. Але неочікувано загорається авто від замикання електропроводки. У лічені хвилини пожежа ліквідована.

За таким тактичним задумом 10 серпня розгорнулися тренування 24 - Державної пожежно-рятувальної частини 4 - Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області, Кодимського відділення поліції Балтського відділу поліції ГУНП в Одеській області, КП «Кодимська ЦРЛ» та Кодимської райдержадміністрації.

В цілому вся операція тривала 19 хвилин, у ході якої учасники практичного заняття продемонстрували злагодженість дій усіх служб, професіоналізм, витримку, високий темп та готовність до роботи у екстремальних ситуаціях.