19.03.2020

В районі запроваджуються профілактичні заходи щодо запобігання розповсюдженню вірусної інфекції

18 березня голова райдержадміністрації Дмитро Крісанов провів консультативну зустріч з низкою керівників агропідприємств Кодимського району та генеральним директором КП «Кодимська ЦРЛ» Русланом Онуфрієнком.  Учасники зібрання  розглянули питання допомоги медичній галузі з боку  аграріїв під час проведення превентивних заходів щодо протидії можливому поширенню у районі  COVID-19. 

Зокрема, йшлося про нагальну потребу обладнання ізоляційних боксів у приміщенні колишнього інфекційного відділення ЦРЛ, проведення деяких ремонтних робіт та підготовку  приміщення до тимчасової госпіталізації хворих з підозрою на зараження коронавірусом,  надання лікарні іншої допомоги  - придбання (по можливості) необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів тощо.

   Керівники сільгосппідприємств у цілому  погодилися надати необхідну допомогу та запропонували   залучати до заходів з протидії коронавірусу більш широке коло суб’єктів господарської діяльності - підприємців, керівників підприємств, установ та організацій району.