10.10.2018

Відділ агропромислового розвитку, екології та контролю за земельними ресурсами райдержадміністрації доводить до відома

Відділ агропромислового розвитку, екології та контролю за земельними ресурсами райдержадміністрації доводить до відома керівників сільськогосподарських підприємств та агроформувань наступну інформацію.

Відповідно наказу управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації від 10 вересня 2018 року № 61, який зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області від 19 вересня 2018 року № 69/1442, затверджений Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2014-2018 роки (далі- Порядок), розпочала свою роботу Комісія для визначення учасників регіональної Програми, яким надаватиметься фінансова підтримка за такими напрямами:

- фінансова підтримка сільськогосподарських кооперативів у вигляді часткового відшкодування витрат на придбання обладнання для переробки та зберігання сільськогосподарської продукції;

- часткова компенсація вартості вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, придбаного у 2018 році;

- часткова компенсація вартості доїльного обладнання для особистих селянських господарств.

Одержувачем коштів не можуть бути суб’єкти господарювання, які:

- визнані в установленому порядку банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- юридичні та фізичні особи-підприємці, які перебувають на стадії припинення підприємницької діяльності;

- подали завідомо недостовірні відомості та документи під час звернення за наданням фінансової підтримки;
-мають прострочену заборгованість перед бюджетом з виплати обов’язкових податкових та соціальних платежів;

- отримали підтримку за рахунок коштів обласного бюджету з порушенням умов її надання або умов щодо цільового використання бюджетних коштів у поточному та попередньому роках;

- отримують аналогічну за видами підтримку за рахунок коштів державного бюджету, строк надання якої не закінчився.

Комісія розпочинає приймати заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, з 8 жовтня 2018 року, а закінчує – 1 грудня поточного року.
З вимогами щодо участі у конкурсі підприємства агропромислового комплексу можуть ознайомитися в управлінні аграрної політики облдержадміністрації та на офіційному веб - порталі обласної державної адміністрації http://portal-oda.odessa.gov.ua.

Прийом заяв проводиться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна,83, управління аграрної політики облдержадміністрації, 14 поверх, кабінет № 1425 – «Управління аграрної політики облдержадміністрації».