02.11.2018

Ви – універсальні солдати – голова райдержадміністрації про роботу соціальних працівників

1 листопада голова РДА Геннадій Гладенький привітав соціальних працівників району з професійним святом.

- Насправді, бути сьогодні соціальним працівником не просто, адже ви є “універсальними солдатами”, фахівцями з психології, соціології, психіатрії, законодавства, правових аспектів тощо. Та цього замало без душі й сердечності, доброти і такту, а часом і самозречення, якими ви щедро ділитеся щодня, - зазначив високопосадовець.

- Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання, великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян, - наголоси очільник району.

Він подякував за служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, милосердя і співчуття та побажав усім причетним до найгуманнішої у світі професії поваги та вдячності, фахового зростання, витримки та невичерпної енергії, в особистому житті - усіляких гараздів та активного довголіття

З подякою за добрі вчинки та побажаннями щастя, здоров’я, добра і достатку до присутніх звернулися також заступник голови районної ради О. Чернійчук та голова ветеранської організації району В. Андрєєв.

За сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу соціального захисту населення, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівника соціальної сфери грамотами райдержадміністрації, районної ради та подяками районної ветеранської організації нагородили численних працівників соціальної сфери району.

Завершилися урочистості невеличкою концертною програмою, яку з нагоди свята підготували артисти Кодимщини.