15.05.2019

Вітання голови райдержадміністрації Г. Гладенького з Днем Матері та з Міжнародним днем сім’ї

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Матері (яке ми вже традиційно відзначаємо у другу неділю травня) та з Міжнародним днем сім’ї – святами, що народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний і національний розвиток української родини.

Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж образ матері. Мати – це ніжна берегиня сім’ї, а батько – її міцна і надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з цього проростають здобутки кожного нового покоління.

У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. Ця вічна істина і надалі має бути осердям родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Низький уклін вам, дорогі батьки, хранителі українського роду, щира вдячність за мудрість, розуміння і підтримку. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях.

 

Голова районної державної адміністрації Г. Гладенький