06.12.2018

Вітання голови райдержадміністрації Геннадія Гладенького з Днем збройних сил України

Дорогі військовослужбовці, ветерани, захисники української держави!

 

Вітаю з днем Збройних Сил України!

Справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. І нині солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Українські Збройні сили, діюча армія сьогодні виконує чи найголовнішу свою місію - захищає територіальну цілісність держави, здійснює оборонні дії її кордонів на Сході країни. 

Міцнішає поступово бойовий дух і відвага наших воїнів, зливаючись у єдину потужну силу, яка здатна подолати ворога, захистити сьогодення і майбуття, спокій у наших оселях, єдність і незалежність держави.

Ми схиляємо голови перед тими, хто у всі часи захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом!

У свою чергу ми всіляко сприятимемо у забезпеченні вам гідного життя у державі, за яку загинули на полі битви тисячі найхоробріших, найкращих синів нашого волелюбного народу!

Дякую за самовіддачу, жертовність і мужність. Міцного здоров’я вам, сили та наснаги, талану та надійного тилу! Нехай береже вас Господь!

 

Слава Україні!

Героям слава!