20.01.2020

Заступник керівника ОДА Денис Ванаш представив голову Кодимської районної державної адміністрації та провів особистий прийом громадян

Заступник керівника Одеської обласної державної адміністрації Денис Ванаш представив нового голову Кодимської районної державної адміністрації. ЇЇ очолив Дмитро Крісанов. Президент України Володимир Зеленський призначив його 15 січня.

«Вітаю вас із призначенням. Бажаю ефективної та результативної роботи. Прошу вас приділити особливу увагу протипожежній безпеці у соціальних закладах та закладах освіти. Мешканці Кодимського району та Одеської області мають навчатися та отримувати послуги в комфортних умовах. У зв’язку з проведенням децентралізації у вас є більше можливостей для позитивних змін», — підкреслив Денис Ванаш.

Також, Денис Ванаш подякував за роботу колишньому в.о. очільника Кодимської РДА Геннадію Гладенькому.

Окрім цього заступник керівника ОДА поспілкувався із місцевими жителями та провів особистий прийом громадян.

Мова йшла про залізничну станцію, будівництво доріг та шкіл. Зокрема Денис Ванаш відвідав місце будівництва школи та поставив завдання закінчити його у найкоротший термін.

Також, заступник керівника ОДА перевірив будівельний майданчик спортивного комплексу. У великій залі розмістяться басейн, тенісні корти та тренажери.

Після чого він відвідав місце проведення еко-етнофестивалю «Кодима-фест». Щорічно там організовують проведення культурних та аутентичних фольклорних заходів. Всі охочі мають можливість прийняти участь у традиційних українських майстер-класах, почути пісні кобзарей та оглянути трипільську хату.

Такий фестиваль пройде вже цього літа.