06.12.2018

Завершилися курси підвищення кваліфікації для прийомних батьків та батьків вихователів

6 грудня закінчився чотириденний цикл курсів підвищення кваліфікації для прийомних батьків та батьків вихователів із Кодимського, Балтського і Савранського районів, організований Одеським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Фінальною частиною навчань стало засідання "круглого столу", яке відкрила директор Кодимського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л. Медлярська. Вона запросила усіх учасників заходу до конструктивного діалогу, обговорення актуальних соціально-значущих проблем у вихованні дітей, генерування ідей та надала слово провідному фахівцю із соціальної роботи І категорії Одеського обласного центру СССДМ Т. Водневій; суб'єктам соціальної роботи, представникам управління соціального захисту населення (С. Покиньборода), служби у справах дітей (С. Гура), відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Л. Сільницька), управління пенсійного фонду (Л. Малик).

У ході проведеного заходу прийомні батьки та батьки вихователі отримали вичерпні відповіді кваліфікованих фахівців на злободенні питання, а також набули нових знань з психологічних аспектів роботи з дітьми — для поліпшення свого виховного потенціалу. Підтвердження проходження курсової підготовки стануть довідки про проходження курсів підвищення кваліфікації.