11.03.2019

Жінок-військовослужбовців Дев’ятого Вінницького батальйону 59-ї мотопіхотної бригади (який нещодавно повернувся з передової) приймали вітання зі святом весни.

У переддень 8 Березня жінки-військовослужбовці Дев’ятого Вінницького батальйону 59-ї мотопіхотної бригади (який нещодавно повернувся з передової) приймали вітання зі святом весни. 


7 березня у військовій частині відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня. У святковому наказі Оперативного командування «Південь», який зачитали представники командування військової частини відзначили та привітали жінок – військовиків. 


З вітальною промовою до представниць прекрасної статі звернувся командир батальйону, полковник Сергій Котенко. "Війна — це чоловіча справа, проте, сьогодні у лавах Збройних Сил України нарівні з чоловіками проходять службу тисячі жінок. Ви - наша гордість, гордість батальйону та всієї української армії. І, власне, міць ЗСУ - це не лише бойова техніка та зброя, але й у підтримка та відвага наших дівчат," - наголосив комбат та поздоровив жінок-війсковиків “девятки” з чудовим святом Весни, Молодості та Любові. 
Привітати жінок зі святом весни завітав і голова Кодимської райдержадміністрації Геннадій Гладенький: “Користуючись нагодою хочу привітати зі святом та висловити щиру вдячність жінкам-військовслужбовцям за мужність, наполегливість, терпіння та патріотизм. 


Від усієї душі бажаю вам щастя, здоров’я, любові і добра, мирного неба! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди! Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і натхненням!”, - сказав під час свого виступу посадовець. 


З нагоди свята, окрім привітань, представниці кращої половини людства отримали квіти, подяки та подарунки. З найщирішими побажаннями, під аплодисменти присутні в залі вітали прекрасну половину армійського колективу “дев'ятки” з їх весняним святом. У залі впродовж усього заходу панувала щира та невимушена святкова атмосфера. Окрім офіційної частини, вітань, нагород та весняних квітів жінки мали можливість насолодитись чудовим концертом, який підготували для них чоловіки.