14.12.2020

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РДА Д. КРІСАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ЛІКВІДАТОРА

            Вітаю усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Днем вшанування їхнього подвигу!

 

     Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії  людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей, стала серйозним уроком для всього людства і показала небезпеку неконтрольованого атому.    
    34 років тому, 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під         контролю  після             квітневого                вибуху.
   Щороку в цей день відповідно до Указу Президента України № 945/2006   від 10 листопада 2006 року в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації         наслідків   аварії на  Чорнобильської АЕС.  

     14 грудня ми схиляємо голови  вшановуючи тих, хто перший ступив у радіаційне пекло задля ліквідації  жахливих наслідків аварії. Вічна пам’ять загиблим та велика шана усім, хто не залишився осторонь у  важкий   час випробувань для України та й інших держав.  

    Щиро бажаю всім ліквідаторам та міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші  героїчні справи!