31.03.2020

ЗВЕРНЕННЯ КП "КОДИМАКОМУНСЕРВІС" ДО ГРОМАДИ М.КОДИМА

Шановна громадо м.Кодима!

КП «Кодимакомунсервіс» звертається до мешканців міста економно та раціонально використовувати питну воду. Вчасно розраховуватись за водопостачання, водовідведення та сміття.
Мешканці приватного сектору, лічильники яких розташовані не в будинках, а в облаштованих ямах, прохання регулярно знімати та передавати показники приладів обліку води, вчасно проводити оплату за фактично спожиті послуги.

Також підприємство звертається до мешканців багатоповерхівок міста з проханням не викидати в каналізаційні отвори харчові відходи та побутові речі! В сміттєві баки викидати тільки тверді побутові відходи, а не шлак та будівельні матеріали!

Також повідомляємо, що споживачі послуг, які надає КП «Кодимакомунсервіс» зобов’язані надавати доступ до своїх лічильників представникам підприємства для перевірки показань лічильника.
Наразі підприємство працює в складних умовах карантину і докладає максимальних зусиль для забезпечення мешканців міста якісною питною водою.

З метою забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення, просимо вас знайти можливість ПОГАСИТИ БОРГИ за спожиту воду, а також у подальшому, СПЛАЧУВАТИ ПОТОЧНІ НАРАХУВАННЯ в повному обсязі.

На сьогоднішній день оплата за послуги, які надає КП "Кодимакомунсервіс", суттєво знизилася, але підприємство має платити за електроенергію, матеріали, сплачувати податки та заробітну плату тощо.
Адже ми цілодобово дбаємо, щоб у своїх домівках кодимчани мали гарантовано безпечну питну воду. Сподіваємося, що дане прохання буде почуте громадою!